با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

آخرین خبرها از نگار جواهریان و رامبد جوان

آخرین خبرها از نگار جواهریان و رامبد جوان
اخیرا خبرهای جدیدی در رابطه با جدایی نگار جواهریان و رامبد جوان شنیده می‌شود.
این روزها در محافل خصوصی و فضای مجازی زمزمه‌هایی درباره عدم توافق رامبد جوان و نگار جواهریان برای زندگی مشترک شنیده می‌شود. تا جایی که برخی معتقدند افت سری جدید برنامه خندوانه به خاطر این موضوع است و برخی نیز عدم نشاط و انرژی سابق او را به همین خاطر می‌دانند.
جالب اینجاست که برخی از افرادی که هنرمندان را در امکان عمومی و هنری می‌بینند می‌گویند رامبد جوان مدتی است که با مشترک مورد نظر دیده نشده است و همین حرف و حدیث‌ها این شایعه را به وجود آورده است که این دو هنوز به وصل نرسیده از هم جدا شده‌اند اما برخی هم هنوز معتقدند این دو هنوز متصل هستند و رامبد جوان برای اینکه شایعات و حاشیه‌های دردسرسازی برایش ایجاد نشود ترجیح داده‌اند کمتر در فضای عمومی با یکدیگر ظاهر شوند یا عکسی مشترک را با هم در اینستاگرام منتشر کنند.
بخصوص اینکه درباره جدایی رامبد جوان از سحر دولتشاهی حواشی زیادی ایجاد شد که همین باعث شد که رامبد جوان در مصاحبه‌ای نسبت به آن واکنش تندی نشان دهد. رامبد در این باره گفت:

“ترجیح می‌دهم به عنوان یک رفتار مقاومتی در برابر این جنس از هیجان برای دانستن زندگی شخصی،‌ کاملا به حق در برابر همه اعلام کنم دوست ندارم درباره زندگی خصوص‌ام روی آنتن رسانه ملی حرف بزنم. اگر می‌خواستم حرف بزنم به جای خانه در خیابان زندگی می‌کردم. دوست ندارم کسی درباره زندگی خصوصی‌ام از من سوال بپرسد. زندگی خودم است مال خودم است.”

[تعداد: 1    میانگین: 3/5]
تاریخ: ۳ شهریور ۱۳۹۵

دیدگاه‌های شما

1 دیدگاه روشن "آخرین خبرها از نگار جواهریان و رامبد جوان"

اطلاع از
avatar

مرتب‌سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی‌ترین | بیشترین تعداد رای
سعید
کاربر
سعید
10 ماه 4 روز پیش

با این که طلاق و این حرفا کار درستیه یا نه کاری ندارم
ولی واقعا فضولی کردن تو زندگی دیگران خیلی کار زشتیه

wpDiscuz
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.