با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

واکنش آزاده نامداری به ممنوع‌الکاری علی ضیا

“من آنقدری که باید از ماجرا مطلع نیستم. اما فکر می‌کنم، تمام ماجرا این است که عده‌ای در یک کافه جمع شده بودند و فوتبال تماشا می‌کردند. همه ما عکس‌العمل‌های خاصی مثل این را در فضای خصوصی و خانواده خود داریم، چون اصولا آدم‌هایی احساسی هستیم.”

 

وی در ادامه با اشاره به موضوع انتشار این فیلم می‌گوید: “حالا این‌که چه کسی این فیلم را گرفته و منتشر کرده نیز موضوعی است که باید مورد توجه قرار گیرد. باید از نظر جامعه‌شناسی و روانشناسی فکر کنیم که چرا باید کسی از حریم شخصی یک هنرمند فیلم بگیرد و با انتشار آن باعث این‌همه ماجرا بشود؟” به غیر از آزاده نامداری هنرمندان دیگری هم به طرفداری از علی ضیا پرداختند. از جمله این هنرمندان، نیوشا ضیغمی است که در یکی از پست‌های اینستاگرامی‌اش فیلم‌برداری و انتشار اتفاقات فضای خصوصی هنرمندان را وحشتناک خوانده بود.

علی ضیاآزاده نامداری همچنین گفت: هر کسی زندگی شخصی و عقاید خاص خودش را دارد. او ضمن اینکه طرفداری از یک تیم فوتبال را کمترین حق یک مجری صدا و سیما دانسته اینطور ادامه داده است: “حرکت آقای ضیا هم حرکت قشنگی نبوده است. مثلا من خودم استقلالی هستم و دوست ندارم کسی درباره تیمم و مربی استقلال چنین برخوردی داشته باشد. اما می‌خواهم بگویم در نهایت هیچ‌کدام از مجری‌ها قرار نیست الگویی برای جامعه باشند. بلکه می‌توانند عقاید خود را بیان کنند، البته این مجری هم می‌توانست محترمانه‌تر از تیمش طرفداری کند.” آزاده نامداری معنقد است عذرخواهی علی ضیا در این زمینه می‌توانست کافی باشد. او در این باره می‌گوید: “از تصمیم‌گیری‌های کلان درباره این موضوعات خبر ندارم؛ اما فکر می‌کنم ممنوع‌التصویری مجری «امشب» هم موقتی باشد. البته این‌ها نظر شخصی من است.” آزاده نامداری در پایان صحبت‌هایش گفت: “همه ما در خانه و آدم‌های دور و برمان چنین رفتارهایی را دیده‌ایم. اساسا فکر نمی‌کنم آقای ضیا قصد توهین داشته‌اند و حتما از دستشان دررفته که به سرعت هم عذرخواهی کرده‌اند و واقعا می‌توانست کفایت کند.”
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۱۷ آبان ۱۳۹۴

دیدگاه‌های شما

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

اطلاع از
avatar

wpDiscuz
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.