با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

آموزش تصویری حذف تبلیغات Kmplayer

پلیر محبوب کا‌ام پلیر

پلیر KmPlayer یکی از بهترین و قوی‌‌ترین پلیرهای موجود حال حاضر دنیا می‌باشد، در ورژن‌های جدید این پلیر محبوب یکسری امکانات جدید گنجانده شده است. کاربرانی که به اینترنت پرسرعت مجهز می‌باشند هرگاه این نرم افزار محبوب را اجرا می‌کنند شاهد باز شدن صفحه‌ای از سمت راست اپلیکیشن که حاوی تبلیغات می‌باشد. اما باز شدن اتوماتیک تبلیغات موجب نارضایتی بسیاری از کاربران KmPlayer شده است به گونه‌ای که بسیاری از این کاربران از ورژن‌های قدیمی این نرم افزار استفاده می‌کنند. اما واقعا استفاده نکردن از ورژن‌‌ جدید این اپلیکیشن راهکار قابل قبولی است؟ خوب جواب صد‌در‌صد خیر است. پس با آموزش تصویری حذف تبلیغات Kmplayer همراه ما باشید.

برای خلاص شدن از شر این تبلیغات، ما دو روش ارائه داده‌ایم، تا انجام هر کدوم از روش‌ها برای شما عزیزان راحت‌تر باشد را انجام دهید.

 

روش اول:

۱- در منوی استارت به قسمت All Programs بروید.
۲- حال گزینه Accessories را انتخاب کرده و سپس بر روی نرم افزار NotePad کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید.

آموزش حذف تبلیغات کا‌ام پلیر
۳- از قسمت File بر روی Open کلیک کرده و در کادر ظاهر شده در کادر مقابل filename عبارت C:|Windows|System|Drivers|etc|hosts 32 را تایپ نمائید.
۴- در صفحه‌ای که ظاهر می‌شود عبارت ۱۲۷٫۰٫۰٫۱ player.kmpmedia.net را تایپ کرده و از قسمت file بر روی گزینه save کلیک بفرمائید تا تغییرات اعمال شود.

 

روش دوم:

۱- مرورگر اینترنت اکسپلورر را اجرا کنید.
۲- در قسمت options بر روی گزینه Internet Options کلیک کنید.

 

مرورگر اینترنت ایکسپلورر

 

۳- شاهد ظاهر شدن صفحه‌ای می‌شوید که در قسمت بالای این صفحه چندین تب وجود دارد، بر روی دومین تب یعنی تب Security کلیک کنید.

 

قسمت موارد بیشتر مرورگر اینترنت ایکسپلورر

 

۴- گزینه Restricted site را انتخاب کرده و در آخر بر روی گزینه site کلیک کنید.

قسمت امنیتی مرورگر اینترنت ایکسپلورر

۵- در قسمت Add this websiteto the zone عبارت player.kmpmedia.net را تایپ کنید. در نهایت گزینه Add را انتخاب کرده و صفحه را ok کنید تا تغییرات اعمال بشود.

از این پس با خیال راحت و بدون مزاحمت تبلیغات، از پلیر محبوب KmPlayer استفاده کنید.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
تاریخ: ۲۰ مهر ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.