با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

آموزش زیرسازی آرایش

به منظور یادگیری و آموزش زیرسازی آرایش، مطالب زیر را دنبال کنید:

آماده سازی
۱- آماده سازی: اول از همه باید صورتتان را برای آرایش آماده کنید. برای این کار صورتتان را با یک شیرپاک‌کن تمیز کنید و سپس بشویید. شیرپاک‌کن مناسب نوع پوستتان را انتخاب کنید. اگر پوست‌ خشکی دارید از شیرپاک‌کن آبرسان و اگر پوست چربی دارید از شیرپاک‌کن فاقد چربی استفاده کنید. بعد از آن مرطوب کننده بزنید.

 

صورتتان را ابتدا با پرایمر زیرسازی کنید
۲- صورتتان را ابتدا با پرایمر زیرسازی کنید. این نوع کرم پودر بی رنگ است یعنی بعد از مصرف آن رنگ پوست عوض نمی‌شود با استفاده از این محصول بستری مناسب برای پوست فراهم می‌شود. یک پرایمر خوب انتخاب کنید و آن را به آرامی روی پوستتان بزنید. پرایمر پوستتان را نرم می‌کند و همچنین آرایشتان را در تمام طول روز روی پوستتان حفظ می‌کند.

 

کانسیلر بزنید
۳- کانسیلر بزنید. کانسیلر می‌تواند قبل و یا بعد از کرم ‌پودر استفاده شود. کانسیلر با تن صورتی برای دور چشمانتان انتخاب کنید و آن را به صورت ضربه‌ای به پوستتان بزنید.

 

در این مرحله کرم پودرتان را بزنید
۴- در این مرحله کرم پودرتان را بزنید. کلید زیرسازی خوب پوست کرم‌پودر خوب است. کرم پودر خوب یعنی کرم‌ پودری که مناسب رنگ و نوع پوستتان است. برای زدن کرم‌ پودر می‌توانید از پد، برس و یا انگشتانتان استفاده کنید. هرکدام که برایتان راحت‌تر است را انتخاب کنید.

[تعداد: 1    میانگین: 1/5]
تاریخ: ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.