با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

آهنگ‌های خواننده‌ها برای عشقشان

آیا آهنگ‌های خواننده‌ها برای عشقشان را شنیده‌اید؟ فقط شاعرها نیستند که شعری را در وصف یار خود می‌سرایند و تقدیم می‌کنند. خواننده‌ها نیز برخی از قطعه‌هایشان را به معشوق خود تقدیم می‌کنند. در این میان ما قصد داریم به چند خواننده هالیوود اشاره کنیم که آهنگ‌هایی را به عشق خود تقدیم کرده‌اند. شاید شما در جریان نباشید اما خیلی از آهنگ‌هایی که هر روز به آن‌ها گوش می‌دهید، مخاطبان خاصی دارد و به کسی تقدیم شده است. آهنگ‌های «Cry Me a River» بریتنی اسپیرز یا «Sorry» جاستین بیبر از این دسته‌اند.

۱- سلنا گومز

سلنا گومز

شاید بارها به آهنگ متأسفم جاستی بیبر گوش کرده‌اید. آیا می‌دانستید که او این آهنگ را برای عذرخواهی از سلنا گومز خوانده است؟ این آهنگ طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کرد، جز کسی که این آهنگ برای او خوانده شده بود! به نظر می‌رسد گوش‌های سلنا گومز از شنیدنش ناتوان هستند.

 

۲- جاستین بیبر

جاستین بیبر

سلنا هم البته بیکار ننشست و یکی از بهترین آهنگ‌های خود را که «The Heart Wants What It Wants» نام دارد را در سال ۲۰۱۴ برای جاستین بیبر خواند. در آخر این آهنگ سلنا این جمله را می‌خواند: «من فکر می‌کردم تو همتا نداری.»

 

۳- بریتنی اسپیرز

بریتنی اسپیرز

جاستین تیمبرلیک و بریتنی اسپیرز در سال ۲۰۰۲ از هم جدا شدند. شایعات در آن زمان حاکی از این بود که بریتنی اسپیرز به جاستین خیانت کرده بود. بعد از جدایی این ۲ خواننده، جاستین تیمبرلیک آهنگ «cry me a river» را منتشر کرد. ترانه‌سرای آهنگ نیز خود جاستین بود.

۴- جیک جیلنهال

جیک جیلنهال

تیلور سوئیفت در ۲ آهنگ «We Are Never Ever Getting Back Together» و « All Too Well» که خوانده است، جیک جیلنهال را مخاطب قرار داده است. تیلور حق هم دارد دلش هنوز پیش او باشد.

 

۵- هری استایلز

هری استایلز

اما زوج عشاق بعدی تیلور سوئیفت و هری استایلز؛ تیلور ۲ آهنگ خود با نام‌های «Style» و «Out of the Woods» را برای هری خوانده است. تیلور در قطعه‌ای از آهنگ خود می‌گوید: «گردنبند تو بر گردن من است…ما آن روزها و شب‌ها را فراموش نخواهیم کرد…» به نظر می‌رسد تیلور در این مدت گردنبندی که هری به او هدیه داده بود را به گردن خود می‌آویخت. تیلور سوئیفت در آهنگ «Style» از مردی می‌گوید که موهایی بلند دارد و تی‌شرت سفیدی بر تن دارد. این‌ها مشخصات هری استایلز نیست؟

 

۶- تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت

تیلور آهنگ «Forever and Always» را در سال ۲۰۰۸ برای جو جوناس خواند و جو جوناس نیز ۱ سال بعد و در سال ۲۰۰۹ دو آهنگ «Much Better» و «Paranoid» را برای تیلور خواند. تیلور سوئیفت همچنین آهنگ «Dear John» را برای جان مایر خواند و ۳ سال بعد جان مایر نیز در جواب او آهنگ «Paper Doll» را منتشر کرد. اخیرا نیز هری استایلز و گروه وان دایرکشن آهنگی را به نام «Perfect» خواندند که مخاطب خاص آن که تیلور سوئیفت بود و تیتر روزنامه‌ها و مجلات شد.

 

۷- نیک جوناس

نیک جوناس

بعد از جدایی نیک جوناس از مایلی سایرس، مایلی سایرس آهنگ «۷ Things» را خطاب به نیک جوناس منتشر کرد. او در این آهنگ از ۷ چیزی که در رابطه‌ با نیک جوناس نفرت داشت سخن گفت. حتی مایلی در یکی از مصاحبه‌هایش هدفش را از خواندن این آهنگ عصبانی کردن نیک جوناس عنوان کرد.

 

۸- مایلی سایرس

مایلی سایرس

نیک جوناس آهنگ «Wedding Bells» را در سال ۲۰۱۲ خواند و بعد از خواندن این آهنگ شایعاتی پخش شد راجع به اینکه مخاطب این آهنگ او مایلی سایرس است. بعد از این شایعات خود نیک جوناس نیز این موضوع را که مایلی سایرس الهام‌بخش او در این آهنگ بوده است را تأیید کرد.

 

۹- آمبر روز

امبر روز
کانیه وست و آمبر روز؛ این پیوند عاشقانه فقط ۲ سال به طول انجامید و کانیه وست در بسیاری از آهنگ‌های آلبوم «My Beautiful Dark Twisted Fantasy» که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد، آمبر روز را مخاطب قرار داد. آمبر نیز بعد از شنیدن آهنگ‌هایی مانند «Runaway» و «Hell of a Life» اینگونه اظهار نظر کرد: «هیچ کس جز من نمی‌داند که کانیه وست در آهنگ‌هایش در مورد چه چیزی سخن می‌گوید. من عاشق این آهنگ‌ها هستم و می‌دانم که او از طریق موسیقی با من سخن می‌گوید.»
[تعداد: 4    میانگین: 3.5/5]
تاریخ: ۱۷ آبان ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.