با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

آهنگ جدید مرتضی پاشایی به نام غیر ممکن

قطعه جدید مرتضی پاشایی
آهنگ جدید مرتضی پاشایی به نام «غیر ممکن» همزمان با سالروز درگذشت این خواننده محبوب کشورمان با صدای خودش منتشر می‌شود. سال گذشته در همین روزها بود که مرتضی پاشایی عزیز خواننده خوب و پرطرفدار کشورمان بر اثر بیماری سرطان جان به جان آفرین تسلیم کرده و تمام هوادارانش را در غم از دست دادنش گذاشت. مصطفی پاشایی برادر مرحوم مرتضی پاشایی خبری را مبنی بر انتشار تک قطعه «غیر ممکن» در سالروز درگذشت برادرش منتشر کرد و در آن چنین عنوان کرد: “این قطعه یکی از قطعاتی‌ست که با صدای مرتضی پاشایی خوانده شده و به یک خواننده دیگر واگذار شده بود. این خواننده پس از مدتی با مراجعه به ما اعلام کرد که چون این قطعه با صدای مرتضی بسیار دلنشین و سوزناک اجرا شده، نمی‌خواهد روی آن بخواند و آنرا به خود ما واگذار کرد.”

 

مصطفی پاشایی در ادامه حرف‌هایش افزود: «کیفیت صدای مرتضی در این اثر در حد استاندارد بود و همین باعث شد که تصمیم بگیرم این اثر را با صدای خود مرتضی منتشر کنیم و ملودی دیگری از آثار منتشر نشده مرتضی را به این خواننده جوان واگذار کنیم تا به نوعی از ایشان نیز بابت این اقدام محترم، سپاسی به عمل آید.» این قطعه که «غیرممکن» نام دارد، ترانه سرای آن «مهرزاد امیرخانی» و ملودی آن از ساخته‌های خود مرتضی پاشایی است و تنظیم آن را نیز انوشیروان تربتی بر عهده گرفته است. این آهنگ قرار است در سالروز درگذشت مرتضی پاشایی مصادف با ۲۳ آبان منتشر شود.

 

مصطفی پاشایی در ادامه صحبت‌هایش توضیحاتی درباره وضعیت و سرانجام آلبوم «گل بیتا» که زنده‌یاد پاشایی ۱۰ سال پیش امتیار قانونی مادی و معنوی آنرا به شرکت طرف قرارداد واگذار کرده بیان کرد: “امتیاز قانونی این آلبوم در اختیار شرکت مذکور است و بنابراین ما هیچگونه تصمیمی نمی‌توانیم درباره این اثر بگیریم. این موضوع و انتشار یا عدم انتشار این اثر فقط و فقط در حوزه اختیارات شرکت مذکور است و قانونا آنها تصمیم گیرنده نهایی برای انتشار یا عدم انتشار این آلبوم هستند.” گفته می‌شود این آلبوم قرار است در سالروز درگذشت مرتضی پاشایی بدون هیچ تبلیغی  وارد بازار شود.

 

لازم به ذکر است که بر اساس اعلام خانواده مرحوم مرتضی پاشایی، مراسم سالگرد آن مرحوم در روز جمعه ۲۲ آبان از ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۶:۳۰ در مسجد امیرالمومنین (ع) واقع در بلوار مرزداران برگزار می‌شود.
روحش شاد و یادش گرامی
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۱۰ آبان ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.