با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

اخراج کارمندان کمپانی بزرگ سامسونگ

سامسونگ

خبری به گوشمان رسید از اخراج کارمندان کمپانی بزرگ سامسونگ. آیا این خبر حقیقت دارد؟ آیا کمپانی بزرگ سامسونگ قصد اخراج کارمندان خود را دارد چرا و به چه دلیل؟

ماه سپتامبر خبرهایی منتشر شد که در آن از اخراج تعداد زیادی از کارمندان شرکت بزرگ سامسونگ گفته شده بود. این خبر حاکی از اخراج کارمندان کمپانی بزرگ سامسونگ بود. سامسونگ بلافاصله این خبر را تکذیب کرد. در بعضی از خبرها آورده شده بود که سامسونگ قرار است ۱۰۰۰ فرصت شغلی را در چین کاهش دهد. اکنون گزارش‌هایی منتشر شده که در آن از تعدیل نیروی سامسونگ سخن به میان آورده شده است. خبرها می‌گویند سامسونگ قصد دارد تا این تعدیل نیرو را در سطح مدیران و افراد سطح بالای این کمپانی انجام‌ دهد. این برنامه برای کاهش هزینه‌ها اجرا می‌شود و در آن قرار است کارمندانی که کارایی متوسطی دارند، وجهی قابل توجه به جهت جبران خسارات خود دریافت کنند و به این ترتیب از این شرکت جدا شوند. این خبر توسط یکی از مدیران این کمپانی اعلام شده است.

 

این تعدیل نیرو در همه جا است. منظور کشورهایی‌ست که شرکت سامسونگ در آن‌ها به تولید می‌پردازد. کارمندان بازنشستگی پیش از موعد می‌گیرند و به این ترتیب نیروی انسانی کاهش می‌یابد؛ البته اگر کارمندان راضی به اجرای این طرح شوند. مدیران باید تلاش خود را برای راضی کردن کارمندان به پیوستن به این طرح راضی کنند. خبر دیگری که در این گزارش به گوش می‌رسد این است که ۳۰% از نیروهایی که در بخش امور مالی، منابع انسانی و بخش بازاریابی مشغول به کار هستند، تعدیل می‌شوند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۱۳ آبان ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.