با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

ازدواج دوباره آزاده نامداری و حواشی آن

آزاده نامداری

ازدواج دوباره آزاده نامداری و حواشی آن یک تیتر جنجالی دیگر در شبکه‌های اجتماعی: چند روزی است که خبر ازدواج دوم آزاده نامداری سر و صدای زیادی به پا کرده است.
آزاده نامداری مجری و به تازگی بازیگر زن پرحاشیه تلویزیون، که در ازدواج اولش با بازیگر و مجری پرحاشیه صدا و سیما موفق نبود و بعد از ۱۰ ماه عقد از هم جدا شدند، اکنون در ۶ مهر ماه خبری جنجالی از ازدواج دوم خود منتشر کرد، او این خبر را به صورت رسمی در صفحه اجتماعی خود اعلام کرد و پس از انتشارش با واکنش‌های زیادی در صفحه اجتماعی خود رو به رو شد. اما همسر دوم آزاده نامداری کیست؟
در واکنش‌هایی که به ازدواج دوم خانم نامداری در زیر پست ایشان داده شد، برخی از کاربران از طریق کامنت‌هایی به یکدیگر درباره هویت همسر دوم ایشان اطلاعاتی دادند و حرف‌هایی رد و بدل شد. نتیجه این اطلاعات این بود که سجاد عبادی، فرزند رحیم عبادی و مرحومه فریده ماشینی، همسر دوم آزاده نامداری است. او تنها پسر خانواده است و ۱ خواهر دارد.
سجاد عبادی که متولد ۱۳۶۰ است، فارغ‌التحصیل رشته سیاستگذاری عمومی بوده و سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه غیرانتفاعی مهر البرز است. مهر البرز که اولین دانشگاه مجازی ایران است، همان دانشگاهی است که پدر سجاد عبادی، رحیم عبادی قائم مقام آن است.
در تصویر زیر عکسی از سجاد عبادی در سایت رسمی دانشگاه مهر البرز را مشاهده می‌کنید.

سجاد عبادی
رحیم عبادی، پدر شوهر آزاده نامداری متولد رامسر است و فارغ‌التحصیل تکنولوژی آموزشی است. وی در دولت هفتم معاون وزیر آموزش پرورش بود و در دولت هشتم که دولت اصلاحات بود نیز ضمن اینکه مشاور رئیس دولت بود، ریاست سازمان ملی جوانان را نیز بر عهده داشت.
رحیم عبادی اکنون استادیار دانشگاه فرهنگیان و عضو هیئت امناء و قائم مقام دانشگاه غیردولتی مهر البرز است.

رحیم عبادی
مادر سجاد عبادی که متاسفانه در سال ۹۱ و بعد از مدتی دست و پنجه نرم کردن با سرطان در گذشت، پژوهشگر و فعال مسائل زنان بود. وی فارغ التحصیل مطالعات زنان از دانشگاه علامه و مهندسی شیمی از دانشگاه امیرکبیر بود. او در جریان حوادث پس از انتخابات ۸۸ نیز ۱ بار بازداشت شده بود.

فریده ماشینی
خطبه عقد ازدواج اول آزاده نامداری و فرزاد حسنی را سید حسن خمینی خوانده بود و به دلیل نزدیکی خانواده سجاد عبادی به رئیس دولت اصلاحات، احتمالا خطبه عقد آزاده نامداری و سجاد عبادی را نیز رئیس دولت اصلاحات جاری ساخته است.

 

 

درخواست آزاده نامداری از مردم

واکنش آزاده نامداری به شایعات ازدواجش
افشاگری زن سابق همسر دوم آزاده نامداری

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۸ مهر ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.