با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

ازدواج عباس غزالی

عباس غزالی 5

عباس غزالی، هنرمند جوان و توانای ایرانی است که در عرصه سینما، تئاتر، تلویزیون آثار خوبی از خود به جای گذاشته است. برای این جوان هنرمند و آینده‌دار اتفاقات خوبی افتاده و گویا فصل جدیدی از زندگی خود را تجربه می‌کند. در زمینه کاری اتفاق خوب برای عباس غزالی این بود که اولین فیلم سینمای‌اش به نام «اعترافات ذهن خطرناک من» اکران شده است. در زمینه شخصی هم به تازگی ازدواج کرده است و ازدواج را دومین نقطه عطف در زندگی خود می‌داند. او چند ماهی می‌شود که متأهل شده است. همسر عباس غزالی معمار است و به گفته خودش در شاخه دیگری از هنر قدم بر می‌دارد. عباس غزالی از ازدواجش به عنوان دومین نقطه عطف زندگی‌اش یاد می‌کند و نظرش این است که ازدواج او را بزرگتر کرده است! او از این ازدواج راضی است و احساس خوبی دارد. و این تفکر در بین همکاران بازیگرش را که ازدواج را مانع پیشرفت می‌دانند قبول ندارد و مخالف این طرز فکر است.

 

البته او اعتراف کرد که تا یکی ۲ سال پیش او هم دچار همین طرز تفکر بوده اما بعدها نگاهش به زندگی عوض شده و نظرش برگشته است. او می‌گوید همیشه می‌شود از زاویه‌ای دیگر به ماجراها نگریست. او خواندن چند کتاب را علت اصلی تغییر دیدگاهش بیان می‌کند و به همکارانش نیز توصیه می‌کند دید خود را نسبت به مسائل عوض کنند. او ازدواج را اتفاق مهمی در زندگی می‌داند و با اینکه موافق این است که زن گرفتن نوعی انتخاب است اما آن را یک انتخاب ساده نمی‌داند و می‌گوید: “چیزی نیست که بگویی الان خیلی خوب است و بعد بگویی رهایش می‌کنم و نمی‌خواهم”.

 

ازدواج عباس غزالی اتفاقات خوبی را برای او رقم زده است؛ او در ادامه حرف‌هایش درباره همسرش این طور بین کرد: “انتخابم بسیار درست بوده و همسرم به رغم آنکه در کار ما نیست اما مشوق من است و وضعیت بسیار سخت و عجیب بازیگری را درک می‌کند. همیشه هم به کارم نگاه کارشناسانه دارد. معتقدم که او می‌تواند همیشه یار و یاور من بماند و درک بالایی که از نوع کارم دارد و زندگی غیر نرمالی که یک بازیگر ممکن است داشته باشد، مهم‌ترین ملاکی است که در او دیدم.” عباس غزالی بازیگر جوان و آینده‌دار ایران متولد سال ۱۳۶۳ و دارای مدرک دیپلم ادبیات و علوم انسانی از دبیرستان پاسداران اسلام است. از معروف‌ترین سریال‌هایی که بازی کرده می‌توان به وضعیت سفید در سال ۹۰ و مادرانه در سال ۹۲ اشاره کرد. او همچنین در فیلم‌های سینمایی انتظار سرخ، اعترافات ذهن خطرناک من و دلبری نقش‌آفرینی کرده است.

عباس غزالی 1

 

 

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۱۱ آبان ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.