با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

افشاگری زن سابق همسر دوم آزاده نامداری

آزاده نامداری، مجری معروف و پرحاشیه صدا و سیما در روز دوشنبه ۶ مهر با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش، ازدواج دوم خود را رسما اعلام کرد.

همسر دوم آزاده نامداری که سجاد عبادی نام دارد و فرزند رحیم عبادی رییس سازمان جوانان دولت اصلاحات و مرحومه فریده ماشینی از فعالان حقوق زنان است ۱۲ روز پیش از اینکه آزاده نامداری رسما ازدواجش را اعلام کند از همسر اول خود مهسا آبومگر در روز ۲۲ شهریور جدا شد. شاید بعد از این رابطه آزاده نامداری و مهناز افشار صمیمی‌تر شود زیرا همسرانشان رابطه‌ای نزدیک با یکدیگر دارند. در پی خبر ازدواج آزاده نامداری، افشاگری زن سابق همسر دوم آزاده نامداری، خانم مهسا آبومگر را نیز در شبکه‌های اجتماعی شاهد بودیم.

در پی این خبر، مهسا آبومگر همسر اول سجاد عبادی، تصویری از شناسنامه خود به اشتراک گذاشت و حرف‌هایی را خطاب به آزاده نامداری و همسر سابقش سجاد عبادی نوشت:

شناسنامه مهسا آبومگر

«آقای سجاد عبادی! گل هایی که هر سه شنبه برایش میبردی از همان گل فروشی میخریدی که برای من هم در این ٣ سال خریدی ؟!

حرفهایی که سر سفره عقد در گوشش گفتی از جنس همان حرفهایی بود که در این ٣ سال در گوشم زمزمه کردی ؟! راستی به او هم گفتی که همیشه دوستش داری ؟!

مردی که سر قولش نماند مرد نیست ، پس حساب من با تو هیچ ! خانم نامداری عزیز، بانوی حجاب و اخلاق و عفاف و شکستن حرمت ها؛ من سر زندگی ام بودم که تو آمدی من بودم و تو آمدی او ٢٢ شهریور ٩۴ از من جدا شد و تو ماه هاست که از گل های رز سفیدت عکس میگذاری و روزهاست که آینه و شمعدان خانه ی مشترک جدیدت را به نمایش گذاشته ای حساب تو و خانواده هایی که از هم پاشیدی با خدا

پ.ن: خدایا باز من ماندم و تو»

 

 

درخواست آزاده نامداری از مردم
واکنش آزاده نامداری به شایعات ازدواجش

ازدواج دوباره آزاده نامداری و حواشی آن

 

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۸ مهر ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.