با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

افشاگری مهران غفوریان از اجبار به رقصیدنش در یک فیلم

افشاگری مهران غفوریان از اجبار به رقصیدنش در یک فیلم در برنامه هفت برای همه جالب بود.

افشاگری مهران غفوریان از اجبار به رقصیدنش در یک فیلم

افشاگری مهران غفوریان از اجبار به رقصیدنش

مهران غفوریان در برنامه هفت از فیلم های کمدی سخیف انتقاد کرد و گفت در یکی از فیلم‌ها او را مجبور به رقصیدن کرده‌اند. مهران غفوریان در برنامه هفت، پیرامون فیلم‌های کمدی سخیف صحبت کرد و به شدت از این نوع فیلم‌ها انتقاد کرد و هم چنین در این زمینه خاطراتی از این نوع فیلم‎ها تعریف کرد.
مهران غفوریان گفت :

در سال‎های اخیر فیلم‌های کمدی سخیفی با فیلمنامه ضعیف و بی نمک ساخته شدند که طنز آن تنها بر پایه نمک خود بازیگران بود. و بعضا بر پایه شوخی‌های دمه دستی و فحش‌های رکیک سوار بود. شاید برای شما جالب باشد که بدانید حتی کارگردان‌ها از ما کمدین‌ها توقع داشتند که سناریو بنویسیم و یا شوخی جالبی به سناریو اضافه کنیم!

من سر صحنه به شدت پیرو حرف‌های کارگردان هستم. اما یک بار در یکی از فیلم‌ها کارگردان از من خواست یک سکانس کامل را برقصم در حالی که من قلبا دوست نداشتم. اما به اجبار و چون پیرو حرف کارگردان بودم رقصیدم اما وقتی کار تمام شد و به خانه بازگشتم از شدت ناراحتی گریه کردم!

اگر فیلمنامه و قصه طوری بود که من باید در آن سکانس برقصم اصلا ناراحت نمی‌شدم اما کارگردان فقط برای پرکردن فیلم خود و بالا بردن جذابیت آن از من این درخواست را داشت! و این مثالی از بازی کارگری بود.

مهران غفوریان هم چنین در هفت پیرامون فیلم‌های سخیف : در زمان ساخت یک کمدی سخیف، کارگردان تنها در۷ روز تله فیلمی تولید کرد. به این شکل فیلم ساخته شد که از لحظه پیاده شدن ما از ماشین دکمه رکورد دوربین زده شده بود و وقتی من از کارگردان پرسیدم، در جوابم گفت نگران نباش من ابتدایش را می‌برم.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۶ شهریور ۱۳۹۵

دیدگاه‌های شما

1 دیدگاه روشن "افشاگری مهران غفوریان از اجبار به رقصیدنش در یک فیلم"

اطلاع از
avatar

مرتب‌سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی‌ترین | بیشترین تعداد رای
سارا
کاربر
سارا
10 ماه 2 روز پیش

مهران غفوریان عزیز من همه فیلمات دوست دارم و واقعا این حرف قبول دارم خیلی از طنزا فقط به خاطر حضور شما میبینم وگرنه کل فیلم جذابیت خاصی نداره

wpDiscuz
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.