با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

امیر محمدزاده بازیگر دنیای شیرین دریا

بازیگر دنیای شیرین دریا را بخاطر دارید؟ سریال دنیای شیرین دریا برای خیلی از ما یک سریال نوستالژیک است که ما را یاد دوران کودکیمان می‌اندازد. آن زمان که به دور از هر دغدغه‌ای پای تلویزیون منتظر کارتون‌ها و سریال‌هایش می‌نشستیم و از دیدن آن‌ها لذت می‌بردیم. بازی زنده‌یاد پوپک گلدره را که در این سریال به خاطر دارید؟ حتما کاراکتر «مجید» را هم در این سریال به یاد دارید. مجید پسرعموی حامد و ساحل و دریا بود. بازیگر کودکی که با بازی شیرینش در دنیای شیرین دریا در خاطره‌ها ماند. اما این بازیگر الان چه می‌کند؟ آیا هنوز هم به بازیگری مشغول است یا دیگر هرگز فرصت بازیگری نیافت؟

امیر محمدزاده بازیگر دنیای شیرین دریا

امیر محمدزاده بازیگر نقش مجید در سریال دنیای شیرین دریا از نحوه ورودش به عرصه بازیگری می‌گوید. او به صورت کاملا اتفاقی بهروز بقایی را در منزل دایی‌اش ملاقات می‌کند و بهروز بقایی بعد از دیدن او به او پیشنهاد داد که در سریال «دنیای شیرین دریا» بازی کند. او هم عصر همان روز برای تست به محل فیلمبرداری رفت و قبول شد. امیر محمدزاده دنیای شیرین دریا را یکی از موفق‌ترین اثرها برای کودکان و نوجوانان دانست و با اشاره به دوستی و صمیمیت بین عوامل این سریال گفت: “به دلیل اینکه گروه کاملی داشتیم و صمیمیت بین اعضای گروه وجود داشت این کار را تبدیل به اثری ماندگار در عرصه هنر کرد.”  لازم به ذکر است که به تازگی نیز قسمت‌هایی از این سریال از تلویزیون پخش شده است.

او در مورد ادامه فعالیت خود در زمینه بازیگری اظهار داشت ۱ سال بعد از دنیای شیرین دریا در سریال دیگری به نام «جنگلبانان کوچک» بازی کرد و این سریال در سال ۷۸ از شبکه ۲ سیما پخش شد. بعد از این سریال نیز پدرش را از دست داد که به دلیل شوک بزرگی که به او وارد شده بود نتوانست در آن سال‌ها پیگیر بازیگری شود. وی مدتی بعد نیز از سوی صدا و سیمای مرکز گیلان برای بازی در سریالی دعوت شد اما آن سریال به مرحله اجرا نرسید. امیر محمدزاده با اشاره به کم‌لطفی اهالی هنر افزود: “چند سال بعد برای حضور دوباره در سینما و تلویزیون پیگیری کردم که نتیجه‌ای نداشت و با کم‌لطفی اهالی هنر مواجه شدم”

او از دنیای شیرین دریا به عنوان خاطره‌ای خوب یاد می‌کند که لحظه لحظه‌اش سرشار از خاطره برای او بوده است و از مرحومه پوپک گلدره به عنوان خواهری بزرگتر در بین کودکان خردسال آن مجموعه یاد می‌کند که کودکان را راهنمایی می‌کرد و در کل نقش بسزایی در موفقیت سریال داشت.

امیر محمدزاده که فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی در رشته برق الکترونیک است بسیار دوست دارد باز هم در حیطه بازیگری به ایفای نقش بپردازد و محقق شدن این امر را توجه و لطف اهالی هنر می‌داند.

 

[تعداد: 547    میانگین: 2.8/5]
تاریخ: ۲۰ مهر ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.