با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

انتخاب درست لباس برای لاغر دیده شدن

افراد چاق یا کسانیکه در آستانه چاقی هستند با انتخاب درست لباس برای لاغر دیده شدن دست به کار شوید:

لباس‌هایی که شما را لاغرتر می‌کنند

لباس نقش زیادی در چاق‌تر به نظر رسیدن و یا لاغرتر نشان داده شدن ما دارد. در این مقاله نکته‌هایی را برای افرادی که می‌خواهند لاغرتر دیده شوند بیان می‌کنیم. با پوشیدن کت‌های کمر باریک، چاقی موضعی ناحیه کمر شما پوشانده شده و به خاطر فرم برشی که دارند، شما را باریک‌تر و لاغرتر نشان می‌دهند. کت یکی از بهترین گزینه‌ها برای پوشیدن در مهمانی‌های فصل سرد است.

 

– برای زیر کت می‌توانید از انواع بلوز استفاده کنید. اما اگر اضافه وزن دارید و می‌خواهید لاغرتر به نظر برسید به شما توصیه می‌کنیم، شومیز با برش کمرباریک‌تر بپوشید. به این ترتیب لاغرتر از اندازه واقعی خودتان نشان داده می‌شوید.

 

– برای کشیده‌تر و بلندتر نشان داده شدن پاهایتان یک شلوار جین «بوت کات» بپوشید. اگر در قسمت ران و یا ساق خود چاقی موضعی دارید می‌توانید با پوشیدن یک شلوار بوت کات که تنگ و چسبان نباشد، چاقی پاهایتان در این ناحیه را پنهان کنید.

 

– کیف در لاغرتر به نظر رسیدن شما نقشی ندارد اما در زیباتر کردن و شیک‌تر شدن شما بسیار اهمیت دارد. برای اینکه ستی که برای لاغرتر نشان داده شدن به تن کردید، جذاب‌تر به نظر برسد بد نیست رنگ کیف را با کت خود ست کنید.

 

– همانطور که می‌دانید قد نقش بسیار مهمی در چاقی و لاغری دارد. هر چقدر قدتان بلندتر باشد، چاقی شما کمتر به چشم می‌آید. می‌توانید با کفش‌های پاشنه بلند لاغرتر به نظر برسید. بنابراین بهتر است برای لاغرتر نشان دادن خودتان، خودتان را به استفاده از کفش‌های پاشنه بلند عادت دهید. کارشناسان همیشه به ۲ گروه از افراد توصیه می‌کنند کفش پاشنه بلند بپوشند. افرادی که قد کوتاهی دارند و افرادی که چاق هستند.

 

– با پوشیدن بلوزهایی با بافت عمودی لاغرتر شوید! فقط هنگام خرید این بلوزها دقت داشته باشید تا زیادی تنگ و چسبان نباشد. کمی آزاد باشد و روی تنتان شکل مناسب داشته باشد.

 

– گردنبندی ظریف و بلند شاید به نظر خیلی‌ها فقط برای زیباتر نشان دادن است و حالت تزئینی دارد اما بهتر است بدانید که یک گردنبند بلند و ظریف بالاتنه شما را بلندتر و کشیده‌تر نشان می‌دهد.

 

– در پاییز و زمستان پوشیدن یک ژاکت با پارچه نرم و لطیف و بافت ظریف انتخاب بسیار خوبی برای پنهان کردن چاقی شما و لاغرتر نشان دادن شما است. درهنگام خرید ژاکت دقت کنید تا سراغ ژاکت‌های ضخیم و حجیم نروید، چون نه تنها شما را لاغرتر نشان نمی‌دهند بلکه چاق‌ترتان نیز می‌کنند!

 

– در کل اگر می‌خواهید خود را لاغرتر نشان دهید، بهتر است از لباس‌های تیره استفاده کنید. لباس‌های تیره شما را لاغرتر نشان می‌دهند. اگر در ناحیه ران پا دچار چاقی موضعی هستید از پوشیدن شلوار با تیشرت و یا تاپ کوتاه خودداری کنید. برای پوشاندن چاقی موضعی ران‌هایتان از شلوارهای تیره استفاده کنید تا پاهایتان لاغرتر به نظر برسند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۲۱ آبان ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.