با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

انتخاب لاک مناسب برای ناخن‌ها

رنگ مناسب لاک برای ناخن

خانم‌ها همیشه دوست دارند رنگ لاکشان را با رنگ لباسشان ست کنند. اکثر آن‌ها فقط به رنگ لاک توجه می‌کنند و به انتخاب لاک مناسب برای ناخن‌ها توجهی ندارند. آیا به رنگ پوست خود نیز در هنگام خریدن لاک دقت می‌کنید؟ پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید و بعد از خواندن آن از این به بعد رنگ پوست خود  را نیز مد نظر قرار دهید.

برخی رنگ‌‌ها، ناخن‌‌هایتان را برجسته‌تر نشان می‌دهند که برجسته شدن به زیبایی ناخن‌‌هایتان کمک خواهد کرد، در هنگام انتخاب رنگ به حالت، احساس و لباسی که می‌خواهید به تن کنید دقت کنید. همانطور که گفتیم رنگ مناسب برای لاکتان رابطه مهمی با رنگ پوستتان دارد، در این میان لاک‌هایی که رنگ‌های طبیعی دارند رنگهایی حرفه‌ای هستند. بنابراین اگر به سازمان، ملاقات کاری یا کنفرانسی می‌روید از رنگ‌های ملایم و روشن برای لاک زدن ناخن‌هایتان استفاده کنید. این رنگ‌ها، رنگ‌های فوق العاده‌ای هستند. اکثر خانم‌ها بیشتر تمایل دارند از لاک‌هایی با رنگ و تناژ صورتی بر روی ناخن‌های خود استفاده کنند و این رنگ رنگ معمولا رنگ محبوب خانم‌هاست. خود رنگ صورتی انواع مختلفی دارد و سایه‌های مختلفی از آن وجود دارد و دستتان در انتخاب این رنگ لاک بازتر است. اما باز هم پیشنهاد می‌کنیم که برای انتخاب درست همیشه رنگ پوست را در نظر بگیرید و سپس رنگ مناسب پوستتان را انتخاب کنید.

اگر پوستی روشن دارید بهتر است از رنگ‌های روشن‌تر برای ناخن‌هایتان استفاده کنید، برای پوست‌های روشن لاک ناخن صورتی و آبی گزینه‌های بسیار مناسبی هستند. برای مهمانی‌های شب نیز استفاده از رنگ‌های زرشکی و رنگ‌های تیره دیگر انتخاب‌های بسیار مناسبی هستند. به طور کلی برای پوست‌های روشن، رنگ‌های روشن تا متوسط بسیار مناسب است و برای پوست‌های تیره رنگ‌های متوسط تا تیره گزینه‌های خوبی هستند. علاوه بر رنگ لاک‌ها در انواع مات و براق و درخشان آن نیز در بازار موجودند و شما می‌توانید بین آن‌ها لاک کورد نظر خود را انتخاب کنید. برای مهمانی‌های شب لاک‌های براق و درخشان عالی می‌شوند. به طور کلی اگر قرار است به مهمانی و یا به یک قرار ملاقات خاص بروید، از لاک‌های زنده و روشن استفاده کنید. در هر صورت و تحت هر شرایطی رنگ‌های روشن‌تر و طبیعی بر رنگ‌های تیره ارجحیت دارند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۱ آبان ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.