با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

انتخاب یک همسفر مناسب

سفر انفرادی به شما برای ایجاد برنامه‌های خود، آزادی می‌دهد اما وقتی که یک سفر، شادی غیر منتظره، ماجراجویی و چالش‌ها را همراه دارد، اغلب بهتر است با شخص دیگری که می‌تواند با وضعیت شما هماهنگ و سازگار باشد، همراه باشید. برای اطمینان از اینکه یک همسفر کسی است که می‌تواند به سفرتان ارزش بدهد، همسفری انتخاب کنید که علایق و ویژگی‌های شخصیتی مشابه شما داشته باشد.

انتخاب یک همسفر مناسب

 

به منظور انتخاب یک همسفر مناسب موارد زیر را در نظر بگیرید:
۱- به دنبال همسفری باشید که دارای علایق مشترک با شماست. چه، این فعالیت پیاده روی و یا عکاسی باشد و چه، داشتن حداقل یک شور و شوق متقابل که تضمین می‌کند، شما می‌توانید در اوقات فراغت از با هم بودن لذت ببرید.
• از افراد حاضر در زندگی خود بپرسید، آیا آنها علاقه‌مند آمدن به سفر با شما هستند.
• شخصیت شریک سفر خود را ارزیابی کنید. آشکارا ویژگی‌ها و انتظارات خود را از طریق برقراری ارتباط صادقانه و باز با همسفرتان درمیان بگذارید.
۲- در مورد بودجه سفر خود در هنگام انتخاب همسفر صحبت کنید. کسی که مسکن، رستوران‌ها، سرویس حمل و نقل، تور و دیگر خدماتی با قیمت مشابه شما انتخاب خواهد کرد. این تضمین می‌کند که فرد مبهوت نخواهد شد اگر، برای مثال، محل سکونت شبانه متشکل از یک اتاق خوابگاه مشترک در یک خوابگاه برای جوانان یا یک مجموعه لوکس در بهترین هتل در شهر باشد.
۳- برنامه سفر و تاریخ ایده‌آل خود را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که شریک سفرتان مایل به حرکت با سرعت یکسان است. در نظر بگیرید که به چه سرعتی به مکان‌های مختلف خواهید رفت تا اندازه گیری کنید که هر فرد می‌خواهد چقدر زمان برای نقاط انتخابی وقت بگذارد.
۴- قبل از رفتن به سفر به یک گردش کوتاه بروید. رفتن به یک سفر آخر هفته به یک مکان نزدیک می‌تواند به دو طرف، فرصتی برای ناهار خوردن با هم، تجربه مناظر جدید و یک حس کلی که چگونه هر فرد در سفر رفتار می‌کند را بدهد.
۵- همسفران خود را آنلاین تعیین کنید اگر چنین شخصی را نمی‌توانید از طریق تماس‌های موجود پیدا کنید. البته باید به یک شناخت مطمئن و نسبی نسبت به همسفرتان با توجه به موارد ذکر شده برسید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۲۸ مرداد ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.