با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

اهانت نماینده بروجرد به دکتر ظریف!

بیرانوند نماینده بروجرد

در مجلس امروز، بهرام بیرانوند در آغاز و پایان مجلس فریادهایی را در اعتراض به دست دادن ظریف با اوباما سر داد. بهرام بیرانوند که نماینده مردم بروجرد است، صبح امروز با داد و بیداد در مجلس گفت: «ظریف با اجازه چه کسی با اوباما دست داده است؟» و بار دیگر در پایان مجلس این طور بیان کرد: «دقیقا زمانی که هزاران حاجی در منا آغوش مرگ افتادند آقای ظریف هم در آغوش اوباما و وزیر خارجه آمریکا افتاد! آقای ظریف غلط زیادی کرده اگر به عنوان وزیر خارجه چنین کاری کرده و دلش خواسته با رئیس جمهور آمریکا دست بدهد!»
محمدحسن ابوترابی فرد، نائب رئیس مجلس میکروفون او را قطع کرد و از او خواست شأن وزیر خارجه کشور را رعایت کند. او گفت در تذکرات باید ادب رعایت شود. شأن یک مقام مسئول و یک وزیر خارجه باید رعایت شود.
بهرام بیرانوند اما با داد و فریاد خواستار باز شدن میکروفون شد و باز هم ابوترابی مخالفت کرد اما این بار برخی نمایندگان موافق با بیرانوند آنقدر فریاد سر دادند که نایب رئیس مجلس دستور باز شدن میکروفون بیرانوند را داد. و این گونه بود که نماینده بروجرد به تذکرات خود ادامه داد و ضمن این که به خارج شدن ظریف از چارچوب وظایف خود و نظام اشاره کرد، در ادامه افزود: آقای ظریف اگر به عنوان یک شخص، عطش روبوسی با اوباما را دارد، استعفا کرده و در خانه آنها بساط کند!
وی در ادامه با لحن اهانت آمیزی گفت: آمریکا قصد ریشه کنی ملت ایران را دارد، به اندازه یک جوجه خروس غیرت داشته باشید! ملت غیور ایران این رفتارها را نمی‌پسندند.
ابوترابی بار دیگر به سخنان او واکنش نشان داد و به او گفت: غیرت دینی، دفاع از انقلاب و خون شهدا در افرادی مثل آقای ظریف، از بنده کمتر نیست. ممکن است تصمیم به اقدامی گرفته باشند، ولی این دلیل نمی‌شود او را که نشان داده در خدمت امام و رهبری انقلاب بوده، با ادبیاتی ناشایست مورد نقد قرار دهیم!
نایب رئیس مجلس در پایان گفت: ما خطوط قرمزی نسبت به آمریکا داریم و ملت ما جنایات آمریکا در نیم قرن گذشته را فراموش نمی‌کند. امروز چالش‌های ما در عربستان و یمن ناشی از سیاست‌های مذبوحانه مخالف با منافع اسلام است که توسط آمریکا رقم می‌خورد. قطعا مردم موضع قاطعی نسبت به رفتار آمریکا دارند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۹ مهر ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.