با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

اولین کنسرت بهنام صفوی بعد از جراحی

اولین کنسرت بهنام صفوی بعد از جراحی و دوران نقاهتش بار دیگر  هوادارانش را به وجد آورد. او که آلبوم «آرامش» را چندی پیش منتشر کرد، هفدهم مهر با همکاری شرکت «اکسیر نوین» به مدیریت «محمدرضا خانزاده» اولین اجرای زنده خود را بعد از عمل جراحی و دوره نقاهت بیماریش انجام داد و بار دیگر هواداران خود را خوشحال کرد. این اولین اجرای بهنام صفوی بعد از یکسال بود و اعلام کرد باقی برنامه‌هایش را بعد از محرم و صفر اجرا می‌کند. به غیر از جشنواره موسیقی فجر در برج میلاد تهران، این کنسرت بهنام صفوی اولین اجرای زنده موسیقی پاپ کشور در سال ۹۴ بود.

کنسرت بهنام صفوی 2

در این کنسرت بهنام صفوی کنسرتش را با قطعات و اجرای آنپلاگد شروع کرد و با اجرای قطعاتی از آلبوم جدیدش به نام «آرامش»، «چقدر خوبه»، «ای جان» و «بی تو امشب» بار دیگر به هوادارانش انرژی داد. در بخش بعدی اجرایش بهنام صفوی به اجرای قطعات «حیف»، «فوق العاده» و «بگو آره» پرداخت و با خواندن قطعه‌ای به نام «خدا» آن شب را به شبی خاطره‌انگیز برای خود و هوادارانش تبدیل کرد. وقتی نوبت به اجرای این قطعه رسید، عکس‌هایی از حضور بهنام صفوی در بیمارستان برای حاضرین در سالن پخش شد که همه تحت تأثیر آن قرار گرفتند.

از نکات قابل توجه در این کنسرت این بود که بهنام صفوی در این کنسرت به نوازندگی پیانو پرداخت و با اجرای قطعه‌ای به نام «تو نزدیکی» با نواختن پیانو، تجدید خاطره‌ای با هوادارانش کرد و آنها را بار دیگر به نوروز ۸۹ برد و زمانی که قطعه «تو نزدیکی» از او از این شبکه پخش شد. او به همین بهانه احسان علیخانی را نیز به مخاطبانش معرفی کرد. با اجرای آهنگ «عشق من باش» شور و حال و انرژی را در سالن طنین‌انداز کرد و با اجرای «آشتی»، «دلتنگتم»، «فرصت کمه»، «دل خسته» و «همین حوالی» شب خود را کامل کرد.

از مهمانان ویژه در کنسرت بهنام صفوی چهره‌هایی مانند دکتر «افشین یداللهی»، «علیرضا نیکبخت واحدی»، «کوشان حداد»، «معین راهبر»، «سیروان خسروی»، «زانیار خسروی»، «محمدرضا احمدی»، «مریم اسدی» و «سید کمال هاشم‌زاده» دیده می‌شدند. همچنین این خواننده خوش صدای کشورمان با اجرای قطعه‌ای به نام «من و بارون» علیرضا جهانبخش را به حضار معرفی کرد.

کنسرت بهنام صفوی

چندی پیش بهنام صفوی با یکی از رسانه‌ها مصاحبه‌ای انجام داد که این مصاحبه حاشیه‌هایی را برای او به دنبال داشت. در این مصاحبه از جانب بهنام صفوی عنوان شده بود که دلیل معروفیت مرتضی پاشایی، بیماری سرطانش بود و همین مسأله باعث شد که هواداران مرتضی پاشایی به این موضوع واکنش نشان دهند. هواداران زنده‌یاد مرتضی پاشایی با نوشتن نامه‌ای خطاب به بهنام صفوی از وی بخاطر این حرفش گلایه کردند. بهنام صفوی برای رفع سوء تفاهمات و در پاسخ به هواداران مرتضی پاشایی بیانیه‌ای را منتشر کرد که در ادامه متن دقیق این بیانیه را مشاهده می‌کنید:

((بنام خدا))

سلام و سپاس فراوان به شما و ممنونم از متنی که برای من ارسال فرمودید

چند نکته رو باید بگم دوستان گلم

قبل از هر چیزی میخوام از حق نگذرم و از صمیم قلبم بگم از همه طرفدارای مرحوم مرتضی پاشایی عزیزم تشکر میکنم بابت تمامی زحمات و لطفی که در این مدتی که بیمارستان بودم و شرایط خیلی سختیو طی کردم.
دعاهای شما عزیزان پشت سرم بود و ممنون و سپاسگزارم از تکتکتون و بدونید منم کاملا درک می‌کنم غم از دست دادن کسی که خیلی انسان ارزشمندی بود و دوسش داریم خیلی سخته چون منم همین حس رو به مرتضی عزیز پیدا کرده بودم و با همه شما همدردم و اینو بدونین که اگه قابل بدونید منم عضو خیلی کوچک از همین خانواده و طرفدارهای بزرگ مرتضی جان هستم. اول به خاطر شخصیت کم‌نظیر و بعد هنر ارزشمندش. به بهانه این حاشیه‌های واقعأ بی‌ارزش برخودم واجب دونستم برای رفع این سوء‌تفاهم‌ها, متنی رو در جواب شما دوستای عزیزم بنویسم.

 

١-این تیتر خیلی جنجالی زده شده و یک قسمت از صحبت‌های من در رابطه با مرحوم مرتضی پاشایی عزیز سانسور شده که می‌تونید تو فیلم دقت کنید و متوجه بشید.

٢-من نظر شخصیمو دادم که من تا قبل از سال ٩٠ مرتضی عزیز رو نمیشناختم اما بعد از اون با بیشتر شنیده شدن کارهاشون خوب تو همون سال های ٩٠ به بعد با کاراشون آشنا(((منظورم از بیشتر شنیده شدن تو اون سال‌ها در مورد خود منه دوستان نه کل مردم ؛شاید مردم از سال ٧٠ کارهای مرتضی عزیز رو شنیده باشن ولی من واقعیت رو از دید خودم گفتم نه مردم و طرفدارای محترمش اگه جور دیگه ای برداشت کردید یا من بد کلامم رو رسوندم یا بد برداشت شده ولی حقیقت رو گفتم))) و چند تا از کارای مرتضی جان هم واقعا دوست داشتم از جمله تیتراژ ماه عسل.

حالا اینکه من تا قبل ازسال ٩٠ نمی‌شناختم مرتضی عزیز رو بی‌احترامی کردم به طرفدارای عزیز مرتضی جان؟؟؟ یا حرف بدی زدم؟؟!

من اصلا کجای مصاحبه گفتم دور از جون- درو از جون مرتضی عزیز مردم ترحم کردن به مرتضی و کاراشو شنیدن؟؟(((که البته اگه خدایی نکرده یک درصدم اینجوری بوده باشه اصلأ کار درستی نیست نه فقط در مورد مرحوم مرتضی پاشایی بلکه راجه به همه هنرمندانمون که اتفاقأ تو همین مصاحبه هم به این موضوع اشاره کردم که مردم باید کارهای هنرمنداشون رو واسه هنر و ارزشش گوش کنن نه از روی حاشیه و مسائل دیگه)))

اینکه در تیتر زده شده من بهنام بوده و هستم؟؟این صحبت من اصلا نه از روی تکبر بوده و نه از حسادت و اینطور حرفا دیگه حداقل مخاطبای من به خوبی می‌دونن!!!

٣-اینکه من توضیح دادم زمان شروع فعالیت من از چه سالی بوده و از کنسرت هام گفتم آیا بی‌احترامی و بی‌ادبی کردم؟؟!!!اونم در جواب سؤالی که مجری ازم پرسید و هیچ ارتباطی به شخصیت مرتضی پاشایی عزیز نداره؟؟؟و رزومه کاری خودم رو گفتن به منزله خود نماییه؟؟؟اگه من اهل این صحبت‌ها بودم مطمئن باشید جور دیگه ای صحبت می‌کردم و دروغ می‌گفتم که با مرتضی دوست بودم و از این مدل کارها و رفتارهای زننده که نمی‌خوام اشاره کنم…
دیگه فکر کنم چیز هایی که باید می‌گفتم و گفتم»
دوباره قدردانی و تشکر میکنم از همه طرفدارای مرحوم مرتضی پاشایی عزیز مخصوصا اون دسته از دوستدارانی که پیج من رو با بی‌ادبی‌های مبتذلشون به من و کل طرفدارای من توهین کردن و پر کردن من به خدا می‌سپارم و مطمئنم که این تعداد کم بی‌ادب هم در هر صورتی نمی‌تونن طرفدار واقعی بزرگ مردی مثل مرحوم پاشایی باشند. و اگه کلامی باز چه از نظر لفظی من یا سؤ برداشت باعث دلخوری شما عزیزان شده این قدر شهامت دارم که از شما با کمال احترام عذرخواهی کنم ولی نه با زبان ….چون من از نیت خودم مطمئن هستم می‌دونم مرتضی هم می‌دونه چون چیز خارج از واقعیت نگفتم و بی‌احترامی هم خدایی نکرده در کار نبوده.

با کمال احترام و قدردانی از دقت نظر همه طرفداران واقعی مرحوم مرتضی پاشایی
خاک پای شما بهنام صفوی»

 

در ادامه بخوانید:

بیماری بهنام صفوی

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۲۶ مهر ۱۳۹۴

دیدگاه‌های شما

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

اطلاع از
avatar

wpDiscuz
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.