با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

اکبر عبدی و توضیح خاطره منشوری‌اش

اکبر عبدی

همانطور که قبلا منتشر کردیم اکبر عبدی در برنامه زنده تلویزیونی خاطره‌ای تعرف کرد که در آن از کلمه زشتی استفاده کرد. و اینک اکبر عبدی و توضیح خاطره منشوری‌اش را در اینجا بخوانید:

اکبر عبدی هنرمند با تجربه سینما که شاید کسی توقع استفاده از کلمات زشت را از او در برنامه زنده تلویزیون نداشت، در ویژه‌ برنامه زنده عید سعید غدیرخم از شبکه سوم سیما، در بیان انزجار از عرب‌های آل سعود و در پی وقوع فاجعه منا، خاطره متفاوتی را از سفر حج خود برای تماشاگران تلویزیون تعریف کرد که این خاطره حواشی زیادی را در پی داشت. اکبر عبدی برای برطرف کردن سوء تفاهمات و جلوگیری از شایعه‌ پراکنی‌‌ها با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود توضیحاتی را در رابطه با اینکه منظورش از بیان این خاطره توهین به کل اعراب نبود، عنوان کرد. در ادامه توضیحات وی را می‌‌خوانید:

«با سلام و درود به تمامی هموطنان عزیز و پاک‌سرشتم. من از همین‌جا دست تمامی خواهران و برادران عرب‌زبان ایرانی خودم رو می‌بوسم و این مطلب رو فقط برای رفع سوءتفاهم عزیزان هموطن عرب‌زبانم می‌نویسم که روی صحبت من در دفاع از ناموس و ایرانی بودنم با وهابیون سعودی بود. دوستون دارم. حق نگهدار همه شما خوبان. اکبر عبدی»

 

در ادامه بخوانید:

خاطره منشوری اکبر عبدی در برنامه زنده

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۲۱ مهر ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.