با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

بازیگر دنیای شیرین این روزها چه می‌کند؟

علیرضا رئیسی
علیرضا رئیسی را با نقش حمید در سریال دنیای شیرین می‌شناسیم. این بازیگر کم کار سینما و تلویزیون درباره بازی ذر نقش حمید در سریال دنیای شیرین اظهار داشت که این سریال برایش لحظه به لحظه خاطره بوده است و لحظات شیرینی را در دنیای شیرین برایش در سنین نوجوانی رقم زده است. او خودش نیز فکرش را نمی‌کرد که این سریال تا این اندازه برای خودش و همسنان خودش ماندگار شود. او از بازی درخشان رضا عطاران، رضا فیاضی، اشکان اشتیاق، زهرا جواهری و سپهر آزادی در این سریال گفت و خاطرات شیرینی که درکنار آن‌ها برایش رقم زده شد.
علیرضا رئیسی
او ۷ سال را در خارج از کشور به تحصیل مشغول بود و به همبن دلیل در سال‌های اخیر فعالیت چندانی از او دیده نشد. او پس از بازگشت به ایران در «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» و «مرخصی شب عید» به ایفای نقش پرداخت و در فیلم سینمایی سام قریبیان به نام «۳۶۰ درجه» که در همین مهرماه اکران خواهد شد بازی کرد. وی در خصوص اینکه اگر به عقب باز می‌گشت آیا باز هم بازیگری را انتخاب می‌کرد و یا نه اظهار داشت که او بازیگری را انتخاب نکرده است و بازیگری او را انتخاب کرده است و این اتفاق را اتفاق خوبی در زندگیش می‌داند و خوشحال است که در خاطرات مردم حضور دارد و همین به او انگیزه می‌دهد تا ادامه مسیر را طی کند. به عقیده او بسیاری از کودکان با استعداد دهه ۶۰ و ۷۰ آن طور که باید از آن‌ها حمایت نشد و اگر این اتفاق می‌افتاد آن‌ها می‌توانستند هر کدام به ستاره‌هایی در دنیای بازیگری تبدیل شوند. همچنین گفت افراد زیادی هستند که با پرداخت پول‌ وارد بازیگری شده‌اند و امثال او که از کودکی در این عرصه بوده‌اند، نتوانستند آنطور که باید و شاید به فعالیت بپردازند.
او در پایان سخنانش به همه جوانان توصیه کرد چه در بازیگری و چه در هر زمینه‌ای در زندگی خود ابتدا همه جوانب را مورد بررسی قرار دهند و سپس مسیر زندگی خودشان را انتخاب کنند و از علاقه‌مندان به بازیگری نیز خواست تا با تئاتر کار خود را شروع کنند تا از پایه قوی باشند.

[تعداد: 17    میانگین: 1.9/5]
تاریخ: ۹ مهر ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.