با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

با این ۵ اشتباه سنتان بالاتر می‌رود

با این 5 اشتباه سنتان بالاتر می‌رود
اغلب خانم‌ها دوست دارند سنشان پایین‌تر به نظر بیایند. غافل از اینکه با اشتباهاتی سن خود را بالا می‌برند. خانم‌های عزیز با این ۵ اشتباه سنتان بالاتر می‌رود!
۱ – پوشیدن دامن راسته گشاد: حواستان باشد دامن راسته گشاد به تن نکنید. دامن راسته که برای جذاب‌تر به نظر رسیدن است اگر گشاد باشد نتیجه عکس دارد و اصلا شیک و جذاب نیست! قد دامنتان نیز نباید پایین‌تر از زانوهایتان باشد و دامنتان در قسمت لگن باید تنگ باشد. اگر دامنتان برایتان گشاد است و یا به دلیل کاهش وزنتان دیگر اندازه شما نیست، دامنتان را به خیاط بدهید. او می‌داند که چطور ظرف چند ساعت مشکلتان را برطرف کند.
۲ – ست کردن مدل کیف و کفش: اگر از مادربزرگتان بپرسید که بهترین مدل برای کیف و کفش چیست احتمالا به شما می‌گوید کیف و کفشت را با هم ست کن. خوب در زمان آن‌ها خانم‌های شیک و تابع مد روز کیف و کفش‌هایشان را با هم ست می‌کردند اما برای زمانی که ما در آن زندگی می‌کنیم این کار جواب نمی‌دهد و از مد افتاده است. مثل ست کردن رژ لب با ناخن که جایگاهی در مد روز ندارد. اگر می‌خواهید شیک به نظر برسید کیفتان را با کفشی ست کنید که دوستتان به شما بگوید: “هیچ‌ وقت فکر نمی‌کردم این مدل کیف به این مدل کفش بیاید و با هم زیبا به نظر برسند”.
۳ – لباس‌های زیر و رو: نظرتان راجع به لباس‌های زیر و رو چیست؟ درست است! این کلاس‌ها دیگر خیلی قدیمی شده‌اند. می‌توانید یک تاپ و بلوز طرح‌دار را با کت و یا یک ژاکت ساده بپوشید. شک نکنید عالی به نظر خواهید رسید.
۴ – کفش‌های پاشنه کلفت: اگر پاشن کوتاه هم باشند که دیگر فاجعه می‌شود! بهانه نیاورید! درست است که این مدل راحت است و در آن احساس راحتی می‌کنید اما باور کنید کفش‌های بسیار راحتی در بازار موجود است که علاوه بر راحتی، مد روز نیز هستند. چرا آن‌ها را امتحان نمی‌کنید؟ انتخاب کفش راحت و در عین حال شیک بودن نشانه انتخاب هوشمندانه شماست.
۵ – بلوز مردانه گشاد: خدای من! اگر الان چنین بلوزی به تن دارید همین الان بروید و لباستان را عوض کنید و دیگر چنین لباسی را به تن نکنید. کسی که شما را در این لباس ببیند گمان می‌کند می‌خواهید عیب‌ها و نواقص بدنتان را پنهان کنید! اگر جزء کسانی هستید که به بلوز مردانه علاقه دارید انواع تنگ و چسبان آن که ساسون دارند گزینه بسیار مناسبی برای شماست. این بلوزها هم شیک هستند و هم اندامتان را زیباتر نشان می‌دهند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۱۸ مهر ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.