با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

با پوشیدن این لباس‌ها لاغرتر شوید

بسیاری از افرادی که دارای اضافه وزن هستند در پوشیدن لباس مشکل دارند و نمی‌دانند چه لباسی مناسب آن‌هاست. آیا می‌دانستید که می‌توانید با انتخاب درست لباس‌ لاغرتر شوید؟!  بله، درست است، تعجب نکنید. در اینجا ما به چند نکته درباره انتخاب لباس برای کسانی که دچار اضافه وزن شده‌اند و چاقند، اشاره می‌کنیم. امیدواریم که اگر در پوشیدن و انتخاب لباس مشکل دارید با پوشیدن این لباس‌ها لاغرتر شوید! و تا حدی چاقی خود را بپوشانید:
فرض کنید شخصی دارای اضافه وزن شده و اکثر لباس‌هایش برایش تنگ شده‌اند. او تصمیم می‌گیرد برای لاغرتر نشان دادن خود یک پیراهن مشکی با شلوار جین بپوشد. او خوشحال می‌شود و گمان می‌کند با این کار حدود ۱۰ کیلوگرم از وزن خودش را کمتر نشان داده است. در صورتی که اینچنین نیست. و پوشیدن این مدل لباس در لاغرتر نشان دادن او تاثیری نگذاشته است. در ادامه توضیح خواهیم داد که این شخص با پوشیدن چه مدل لباس‌هایی می‌توانست خود را لاغرتر نشان دهد.

با پوشیدن این لباس‌ها لاغرتر شوید:

 

 

لباس‌هایی با راه‌های عمودی

سعی کنید لباس‌هایی بپوشید که دارای راه‌های عمودی باشد. این لباس‌ها شما را لاغرتر نشان خواهند داد. اگر بتوانید یک کمربند هم دور کمرتان بر روی لباس ببندید که بهتر هم می‌شود و تاثیرش بیشتر می‌شود.

لباس با راه عمودی

طلا و جواهرات

برای ست کردن طلا و جواهرات خود با مدل لباستان و در راستای لاغرتر به نظر رسیدنتان سعی کنید از گوشواره‌های طلا و براق استفاده کنید که مدل آویزی هم باشد. گوشواره‌های آویزی صورتتان را لاغرتر نشان خواهد داد.

طلا و جواهرات

کیف دستی

شاید اگر بگوییم مدل کیف دستیتان نیز در چاق‌تر و یا لاغرتر نشن دادن شما موثر است کمی تعجب کنید. اما واقعیت این است که کیف‌های دستی که وقتی آن‌ها را در دست خود می‌گیرید بین کشاله ران و مچ پایتان قرار گیرد در لاغرتر به نظر رسیدن شما بسیار تاثیرگذار است. پس در انتخاب کیف‌هایتان نیز دقت کنید.

کیف دستی

کفش

یکی از بهترین راه‌ها برای کشیده و لاغرتر به نظر آمدن شما این است که از کفش‌های پاشنه بلند استفاه کنید. ترجیحا برای تاثیر بیشتر، بهتر است از کفش‌هایی همرنگ پوست پاهایتان استفاده کنید تا شما را به مراتب کشیده‌تر نشان دهد.

کفش

بلوز طرحدار

برخی از بلزهای طرحدار که دارای طرح‌های خاصی هستند باعث لاغر به نظر رسیدن شما و پوشاندن شکمتان می‌شوند. پس در انتخاب بلوزهایتان نیز دقت کنید.

بلوز طرحدار

دامن فون

این مدل دامن که در تصویر هم مشاهده می‌کنید و به آن فون می‌گویند گودی کمر شما را بیشتر نشان می‌دهد و در نتیجه باعث می‌شود لاغرتر به نظر بیایید.

دامن فون

شلوار جین

سعی کنید از شلوارهای جینی با رنگ‌های تیره‌تر و مدل ساده‌تر استفاده کنید تا لاغرتر به چشم بیایید. همچنین بهتر است بر روی باسن و ران آن بدون برش و ساده باشند تا در کشیده‌تر به نظر رسیدن شما بیشتر کمک کند.

شلوار جین

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۸ مهر ۱۳۹۴

دیدگاه‌های شما

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

اطلاع از
avatar

wpDiscuz
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.