با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

بهترین بیمه مسافرتی برای سفرهای خارجی

سفر ذهن را باز می کند، اما اگر یک چیزی اشتباه باشد به طور جدی می‌تواند، موجودی بانکتان را به خطر بیندازد. اگر به اروپا سفر می‌کنید کارت رایگان بیمه بهداشت و درمان در اروپا (EHIC) باید برایتان به صورت رایگان باشد و هزینه مراقبت‌های بهداشتی وقتی که مریض هستید باید کاهش یابد اما برای موارد دیگر، بعضی از ورزش‌ها و مشکلات احتمالی دیگر شما واقعا نیاز به بیمه مسافرت دارید. تفاوت زیادی بین بسته‌های مختلف بیمه وجود دارد ، و قیمت‌ها به طور گسترده‌ای متفاوت است. در اینجا نحوه به دست آوردن بهترین بیمه مسافرتی برای سفرهای خارجی را برای شما آورده‌ایم:

بهترین بیمه مسافرتی برای سفرهای خارجی

 

خرید به صورت عمده

همانند بسیاری از چیزها، هرچه بیشتر خرید کنید ارزان‌تر می‌خرید – پس شما به طور معمول در هر سفر با توجه به سیاست چند سفری سالانه، پرداخت کمتری می‌کنید، به نسبت وقتی که شما از یک سیاست جداگانه در هر زمانی که سفر می کنید استفاده کنید.

 

ورزش‌های شدید نیاز به بیمه‌های بزرگ دارند

اگر از کوهنوردی، دوچرخه سواری یا دیگر ورزش‌های سخت لذت می‌برید، بدانید که برخی سازمان‌‎های بیمه گر، بیمه این نوع ورزش‌ها را پوشش نمی‌دهند مگر اینکه درخواست ویژه دهید و هزینه اضافی برایش بپردازید.

 

سفرهای تعطیلاتی

بسیاری از سیاست‎های بیمه‌ای سفر شامل سفرهای تعطیلاتی نمی‌شود ، و آنهایی که انجام می‌دهند ممکن است همه کشورهایی که مسافرت می‌کنید را شامل نشود. البته سیاست‌های هر سازمان بیمه‌ای متفاوت است و باید این موضوع را بدقت استعلام کنید. همیشه واقعیت‌های کلیدی قوانین ولو کوچک را بخوانید.

 

بلایای طبیعی

برخی از بیمه‌ها برخی بلایای طبیعی را پوشش نمی‌دهند. همه بیمه‌ها برای بلایای طبیعی مانند ابرهای خاکستر ناشی از آتشفشان مثل کشور ایسلند را پوشش نمی‌دهند، پس یکبار دیگر مهم است که قوانین بیمه‌ای را چک کنیم.

 

مقایسه کنید

هزینه پوشش در شرکت‌های بیمه متفاوت است، به طوری که با اولین نگاه، به احتمال زیاد فکر می‌کنید همه چیز درست است. بسیاری از سیاست‌های مالی بیمه‌ها در نگاه اول ارزان هستند اما در حقیقت هزینه بر هستند که در صورت مطالبه نیاز به پرداخت زیادی دارید.

 

مفقود شدن مدارک

همیشه این احتمال را بدهید که در سفر، چیزی که ممکن است بسیار محتمل برسد گم شدن وسایل و مدارک شخصی شماست که این امریست اجتناب ناپذیر با توجه به وضعیت امنیتی آن کشور و البته سهل انگاری شما، پس این موضوع مهم را در بیمه مسافرتی خود مطالبه کنید و مطمئن باشید که مشمول این نوع حوادث نیز می‌شود.

[تعداد: 3    میانگین: 1.3/5]
تاریخ: ۱۰ شهریور ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.