با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

بهترین سن برای تزریق بوتاکس

بوتاکس
این روزها بسیاری از خانم‌ها از بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک خود استفاده می‌کنند. اما آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که بهترین سن برای تزریق بوتاکس چه سنی است؟
یک متخصص پوست می‌گوید: زمانی که خود را در آینه دیدید و متوجه خطوط موازی عمودی در صورت خود شدید، بهترین زمان برای این است که بوتاکس تزریق کنید. وی تاکید کرد که تزریق بوتاکس درمان اولیه است و هرچه سن بالاتر می‌رود و این چین و چروک‌ها عمیق‌تر می‌شوند، بهتراست ژل تزریق شود زیرا درمان موثرتری است.
دکتر ریحانه مهرگان، این متخصص پوست گفت اکثر مردم تصور می‌کنند برای تزریق بوتاکس سن خاصی وجود ندارد و در هر سنی می‌توان این کار را انجام داد در صورتی که این باور اشتباه است. ظاهر شدن خط پیشانی، خط خنده و اخم فقط بر اثر افزایش سن و یا چروک صورت نیست و در هر سنی در صورت فعال بودن زیاد می‌تواند اتفاق بیفتد. او در ادامه گفت اگر متوجه خطوط موازی عمودی بر روی صورت خود شدید، بهتر است سریع‌تر با تزریق بوتاکس این مشکل را حل کنید، زیرا اگر درمان نکنید با گذر زمان این خطوط عمیق‌تر شده و دیگر بوتاکس جواب نمی‌دهد و مجبور به تزریق ژل می‌شوید.
همچنین کسانی که می‌خواهند گونه‌های خود را بزرگ کنند، بهترین روش استفاده از چربی‌ خود بدن است. بهتر است چربی باسن و یا پا گرفته شود و به گونه تزریق شود. زیرا چون از خود بدن گرفته شده است طبیعی است و بدن به آن آلرژی ندارد و پس نمی‌زند و اگر توسط فردی متخصص و با رعایت استاندارد تزریق شود، ماندگاری طولانی‌تری دارد.
در صورت تزریق ژل، ژل مصرفی حتما و حتما باید تاییدیه وزارت بهداشت داشته باشد. در صورت رعایت شرایط استاندارد و تزریق صحیح، ماندگاری ژل تزریقی، ۶ ماه تا ۵ سال است. اغلب کسانی که صورت‌هایی پر دارند، برای تزریق ژل برای درمان خط خنده به متخصص پوست مراجعه می‌کنند.
در پایان لطفا بسیار به این نکته توجه داشته باشید که هرگونه تزریقات زیبایی باید فقط توسط متخصصان پوست انجام شود و هرگز بخاطر مبلغی کمتر سلامتی خود و زیبایی صورتتان را به خطر نیندازید و به هرگز به افراد غیر متخصص اعتماد نکنید. بیشترین زیبایی ظاهری افراد صورتشان است و اگر اعضای دیگر صورت درگیر تزریق غیر استاندارد شوند میلیون‌ها تومان پول هم که خرج کنید، صورتان به حالت اولیه باز نمی‌گردد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۱۱ مهر ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.