با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

بیماری سلنا گومز

سلنا گومز

سال ۲۰۱۳ بود که اولین شایعات درباره بیماری سلنا گومز شنیده شد. او که تور آسیا و استرالیای خود را به دلایلی نامشخص لغو کرده بود، در یک مرکز بازپروری دیده شد و حضور او در مرکز بازپروری باعث به وجود آمدن شایعات زیادی در خصوص اعتیاد وی شد. نماینده سلنا گومز تمامی این شایعات را تکذیب کرد. بعد از آن ماجرا اکنون سلنا گومز بیماری لوپوس را دلیل لغو کنسرت‌های آسیا و استرالیا اعلام کرد.

سلنا گومز که از نشریات زردی که برای او شایعه‌سازی کرده بودند به شدت شاکی بود در این باره در گفتگویی گفت: “خیلی دلم می‌خواست به آن‌ها بگویم شما از هیچ چیز اطلاع ندارید. من در حال گذراندن دوره شیمی درمانی هستم، تا مدتی از حضور در مجامع عمومی خودداری می‌کردم تا این دوره را سپری کنم و دوباره با قدرت در مجامع عمومی ظاهر شوم ”

این خواننده جوان آمریکایی در ادامه صحبت‌هایش افزود: “من از ۷ سالگی به صنعت سرگرمی پا گذاشتم. از ۱۷ سالگی سفیر یونیسف هستم. خیلی ناامید کننده است که سوژه داستان‌های این نشریات باشم”

لازم به ذکر است که لوپوس نوعی بیماری‌ خود ایمنی است که در آن سیستم دفاعی بدن علیه بافت‌های پیوندی و ارگان‌های خود بدن عمل می‌کند و به آن‌ها آسیب می‌رساند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۲۲ مهر ۱۳۹۴

دیدگاه‌های شما

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

اطلاع از
avatar

wpDiscuz
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.