با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

ترفندهایی برای زیباتر شدن ابروها

ترفندهایی برای زیباتر شدن ابروها

ابرو ناحیه‌ای از صورت است که تاثیر بسزایی در نحوه آرایش و زیبایی صورت دارد. یک تغییر کوچک در ابرو، فرم صورت، حالت چشم و… را تغییر می‌دهد. در این پست با ترفندهایی برای زیباتر شدن ابروها آشنا می‌شوید تا بتوانید ابروهای خود را بسیار زیباتر از قبل آرایش کنید، آن هم با رعایت چند نکته ساده و ظریف.

 

– ابروها را از قسمت پایین رونده، کمی کوتاه نموده تا دنباله ابرو بالا برود. این کار باعث می‌شود که فضای بیشتری برای سایه چشم داشته باشید.

– برای طراحی فرم ابرو می‌توانید از لاک دندان قهوه‌ای یا تاتوی خشک همراه با الکل سفید استفاده کنید. فراموش نکنید که تاج ابرو را باید هاشور بزنید. یکی دیگر از راه‌های تغییر دادن ابروها، روشن کردن رنگ آن‌هاست. رنگ کردن ابرو کار ساده‌ای است و برای این هدف می‌توانید از بی‌رنگ کننده‌های ضعیف کمک بگیرید.

– روشن نمودن ابرو به افرادی که چشمانی نزدیک به هم دارند توصیه می‌شود، زیرا با روشن نمودن ابرو فاصله آن‌ها زیادتر دیده می‌شود.

– برای تقویت و پرشدن ابروها شما می‌توانید از مواد طبیعی مثل روغن بادام و روغن زیتون استفاده کنید.

– برای زیباتر کردن ابروی رنگ شده از مدادهای همرنگ آن می‌توانید استفاده کنید؛ فقط توجه داشته باشید که جنس مداد شما چرب نباشد زیرا مدادهای ابروی چرب باعث ریزش ابروها می‌شوند.

[تعداد: 3    میانگین: 2.3/5]
تاریخ: ۱۴ آبان ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.