با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

ترفندهایی برای بلندقدتر به نظر رسیدن خانم‌ها

ترفندهایی برای بلندقدتر به نظر رسیدن خانم‌ها 1

نکته مهم در استایل هر شخصی تمرکز بر روی چیزهایی است که می‌تواند آن‌ها را تغییر دهد. گرچه در بسیاری از مواقع عادت داریم بر روی چیزهایی تمرکز کنیم که نمی‌شود آن‌ها را تغییر داد. به طور مثال ویژگی‌های ظاهری مانند کوتاه قد بودن چیزی نیست که بتوان تغییرش داد. جالب است بدانید که اگر بر روی چیزهایی در ظاهر خود توجه کنید که می‌توانید آن را تغییر دهید می‌توانید راحت اشکالات ظاهری خود را برطرف کنید. به طور مثال خانم‌هایی که از کوتاهی قدشان ناراحتند می‌توانند با رعایت نکاتی ساده در پوشش بلند قدتر به نظر برسند. در این مطلب با ما همراه باشید تا ترفندهایی برای بلندقدتر به نظر رسیدن خانم‌ها را به شما بگوییم.

 

فاق بلند بپوشید

لباس‌هایی بپوشید که طول کمر آنها بلند است و یا به اصطلاح فاق بلند هستند، به این ترتیب اندام تان کشیده‌تر به نظر خواهد رسید. با پوشیدن چنین لباس‌هایی طول پاهایتات بلندتر به نظر خواهد رسید و به همین نسبت قدبلندتر به نظر می‌رسید.

 

یقه هفت بپوشید

لباس‌های یقه هفت گردن شما را کشیده‌تر نشان می‌دهند و همین باعث می‌شود اندامتان نیز کشیده‌تر به نظر برسد. برای اینکه بخواهید بدون کفش پاشنه بلند بلندقد به نظر برسید یک بلوز یقه هفت همراه یک شلوار فاق بلند بپوشید که طول کمر آن هم بلند است.

 

پاشنه بلند بپوشید

پاشنه بلند همیشه یکی از ساده‌ترین و راحت‌ترین روش‌ها برای خانم‌هایی است که دوست دارند قد بلندتر به نظر برسند. می‌توانید میزانی را که می‌خواهید بلندتر به نظر برسید انتخاب کنید. می‌توانید چند سانت بودن پاشنه‌ خود را انتخاب کنید. اما افرادی هستند که با این کفش‌ها احساس راحتی نمی‌کنند. برای این دسته از افراد روش‌های بسیار دیگری وجود دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

 

عمودی بپوشید

پوشیدن لباس‌هایی که به شکل عمود در تن قرار می‌گیرن یکی دیگر از ترفندهایی برای بلندقدتر به نظر رسیدن است. بنابراین اگر قرار است به یک مهمانی بروید که بدون استفاده از کفش پاشنه‌دار دوست دارید قدتان بلندتر به نظر برسد از تن‌پوش‌های بلند استفاده کنید بدون اینکه زیپ یا دکمه‌های آن را ببندید. زیر تن‌پوش بلوز مناسبی به تن کنید اما روی را رها کنید تا در بدن به حالت عمودی قرار بگیرد.

 

تک رنگ بپوشید

با پوشیدن ست تک‌رنگ بلندتر و لاغرتر به نظر خواهید رسید. اگر چند رنگ مختلف در استایل استفاده کنید، یک نواختی بدن می‌شکند و به نظر می‌رسد بدن را به قسمت‌های مختلفی تقسیم کرده‌اید. از این رو قدتان هم به همین دلیل کوتاه‌تر به نظر خواهد رسید. اما اگر لباس‌های تک‌رنگ بپوشید ظاهرتان ضمن حفظ سادگی‌ کشیده‌تر نیز به نظر می‌رسد. اگر هم تنوع دوست دارید از تک رنگ در قالب بافت‌های مختلف استفاده کنید؛ به طور مثال چرم و پارچه را با هم ترکیب کنید.

 

شلوار جین فیت بپوشید

شلوار جین تنگ مناسب مهمانی‌های رسمی نیست اما اگر قرار است در یک دورهمی دوستانه شرکت کنید، پوشیدن جین‌های تنگ و بلند شما را قد بلندتر از آنچه واقعا هستید، نشان خواهند داد.

 

شلوار برمودا نپوشید

شاید فکر کنید که پوشیدن شلوار برمودا مناسب یک مهمانی زنانه باشد اما اگر قرار است با استایل خاص و متفاوت، قدتان بلندتر از اندازه واقعی‌اش نشان داده شود بهتر است این شلوارها را به تن نکنید چراکه این شلوارها باعث می‌شوند کوتاه‌تر به نظر برسید در عوض شلوارهای بلند بپوشید. همراه با کفش‌های لژدار یا پاشنه بلند. شک نکنید شما را بلندقدتر نشان خواهد داد.

 

گردنبند بلند بیندازید

بر اساس یک ایده قدیمی استفاده از خطوط عمودی در استایل لباس پوشیدن ، شما را قدبلندتر نشان می‌دهد. یکی از همین ترفندها استفاده از گردنبندهای بلند است. گردنبندهای بلند باعث می‌شوند بالاتنه شما کشیده‌تر به نظر برسد و در نگاه دیگرن قدبلندتر به نظر خواهید رسید.

ترفندهایی برای بلندقدتر به نظر رسیدن خانم‌ها 2

کمربند پهن استفاده نکنید

استفاده از کمربندهای پهن و تنگ اندام شما را می‌شکند و در نتیجه کوتاه‌تر به نظر خواهید رسید؛ از این رو چنین کمربندهایی را استفاده نکنید و اگر مجبور به استفاده از کمربند شدید از یک کمربند باریک استفاده کنید.

 

لباس‌های لاغر بپوشید!

یکی دیگر از ترفندهایی که باعث قد بلند به نظر رسیدن می‌شود استفاده از لباس‌هایی است که کاملا فیت تن شما هستند. هر چقدر لباستان بیشتر فیت تنتان باشد، لاغرتر به نظر خواهید رسید و در نتیجه هر چقدر لاغرتر باشید، قد بلندتر به نظر می‌رسید.

[تعداد: 1    میانگین: 3/5]
تاریخ: ۳۱ تیر ۱۳۹۵

دیدگاه‌های شما

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

اطلاع از
avatar

wpDiscuz
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.