با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

تشخیص عینک آفتابی اصل

بسیاری از وب‌سایت‌ها در اینترنت عینک آفتابی می‌فروشند. بسیاری از آن‌ها ادعا می‌کنند عینک‌هایشان اصل هستند، برخی از آن‌ها دقیقا نمی‌گویند اصل هستند اما جوری فریبتان می‌دهند که فکر کنید اصل هستند. در واقع این ‌روزها باید باهوش باشید تا تشخیص دهید به کدام سایت می‌توانید اعتماد کنید. تشخیص عینک آفتابی اصل کار سختی نیست اگر با دقت توصیه‌های ذکر شده را مد نظر قرار دهید. در این مطلب سعی کرده‌ایم شما را راهنمایی کنیم تا بتوانید تشخیص دهید کدام سایت‌ها اجناس فیک و تقلبی می‌فروشند.

 

۱- ضمانت

یک وب سایت فروش عینک آفتابی معتبر همیشه اصالت محصولاتش را تضمین می‌کند و محصولاتش گارانتی دارند. اگر خبری از ضمانت نبود کاسه‌ای زیر نیم کاسه است!

ضمانت

 

۲-کیفیت

اگر وب سایتی ادعا می‌کند که عینک‌های آفتابیش دارای کیفیت بالا هستند، باید نگران شد. عینک‌های برند، نیازی به تبلیغ و اثبات کیفیت ندارند. خود نام برند به تنهایی بیانگر کیفیتش است و کیفیتش برای همیشه ثابت خواهد ماند.

کیفیت

 

۳- اجناس چینی

شرکت‌های چینی معمولا اجناس تقلبی می‌فروشند. به سرویس جستجوی دامنه (WHOIS) بروید و نام دامنه را وارد کنید. اگر مربوط به یک شرکت چینی باشد لازم است نگران شوید. این به معنای آن نیست که تجار چینی نامشروع هستند، اما در عوض، اجناس تقلبی در چین بیشتر در دسترس هستند.

اجناس چینی

 

۴- ارتباط

هر وب سایت قابل اعتماد، دارای آدرس مشخص است. اگر وب سایتی آدرس و یا شماره تماس نداشته باشد به آن اعتماد نکنید و از آن‌ خرید نکنید.

ارتباط

 

۵- قابلیت پیگرد قانونی

از خرید از سایت‌هایی که قابل پیگرد نیستند، اجتناب کنید.

قابلیت پیگرد قانونی

 

۶- فرمولی ثابت و ساده برای تشخیص اصل بودن عینک وجود ندارد، به قضاوت شخصی خودتان بر می‌گردد

از خرید آنلاین عینک آفتابی بخاطر این مسئله نترسید. اجازه ندهید، قیمت‌های پایین شما را بترسانند. خودتان قضاوت کنید و مطمئن شوید که می‌توانید با شرکت تماس بگیرید و پیگیری کنید. توضیحات، اطلاعات شرکت، و غیره را بخوانید. فقط به عکس‌ها نگاه نکنید. اگر بعد از همه این مراحل اطمینان پیدا کردید، می‌توانید با خیال راحت خرید کنید و از عینک آفتابی جدید خود لذت ببرید.

فرمولی ثابت و ساده برای تشخیص اصل بودن عینک وجود ندارد

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۵ شهریور ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.