با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

تصادف حسام نواب‌صفوی در جاده شمال

حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی بازیگر معروف سینمای ایران از یک تصادف مرگبار جان سالم به در برد. صبح روز یکشنبه ۲۶ مهرماه حسام نواب صفوی در حال سفر به مازندران بود که در سوادکوه مازندران خودروی او دچار سانحه گشته و واژگون شد. با این که این تصادف می‌توانست به نوع خودش مرگبار باشد و یا حداقل حسام نواب صفوی دچار جراحت شود اما در کمال ناباوری او در این تصادف کوچکترین آسیبی ندید. اما ساعاتی بعد از وقوع این تصادف حسام نواب صفوی در صفحه اجتماعی خود متنی را منتشر کرد و در آن این حادثه را تشریح کرده و سخنانی را در این رابطه گفته است.

تصادف حسام نواب صفوی

همه تصور مرگ مرا داشتند

او در صفحه اجتماعی خود این طور نوشت: “گر نگهدار من آنست که خود می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد… دوستان! همشهریان!عزیزان!صبح امروز جهت حضور در دادگاه تجدید نظر ساری عازم شمال کشور شدم در حوالی شهرستان سواد کوه دچار تصادف مرگباری شدم بطوریکه همه شاهدان عینی تصور مرگ مرا داشتند ولی خداوند بدون حتی یک خراش من را نجات داد.”

 

می‌خواستم مانع از فاجعه بی‌اعتبار شدن سندی رسمی شوم

وی در را رابطه با ترخیصش از بیمارستان نوشت: “مرا به بیمارستان شهرستان زیر آب انتقال دادند ولی چون عده‌ای با تبانی وتناقض‌گوئی در دادگاه حقوقی و کیفری قصد بی‌اعتبار کردن سند رسمی را دارند، علیرغم تذکر بسیار مسئولین بیمارستان سریع آنجا را ترک و خود را به قضات شریف دادگاه ساری رساندم تا با اطلاع ایشان مانع از فاجعه بی‌اعتبار شدن سندی رسمی شوم.”

 

اگر من بمیرم اتفاقی نمی‌افتد

حسام نواب صفوی در ادامه یادداشتش نوشته است: “اگر من بمیرم اتفاقی نمی‌افتد ولی اگر قانون بی‌اعتبار شود کشورم می‌میرد. ضمن تشکر از هـلال احمر، پلیس راه منطقه سواد کوه و پل سفید و دادگاه تجدید نظر استان ساری به اطلاع تمامی دوستان می‌رسانم به لطف خداوند متعال در سلامتی کامل و فردا عازم فیلمبرداری خواهم شد.”

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۲۸ مهر ۱۳۹۴

دیدگاه‌های شما

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

اطلاع از
avatar

wpDiscuz
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.