با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

حضور امیر تتلو در بخش خبری بیست و سی

امیر تتلو

بعد از حضور غیر منتظره امیر تتلو در دادگاه انقلاب بعد از دادگاه بابک زنجانی که در نوع خود جالب توجه است، گزارش‌ها حاکی از حضور امیر تتلو در بخش خبری بیست و سی دارد. خبرنگاران برای پوشش دادگاه بابک زنجانی به اتهام افساد فی‌الارض به دادگاه انقلاب رفته بودند که امیرحسین مقصودلو را در راهروهای انقلاب دیدند و سوژه خبری جدیدی پیدا کردند. حضور امیر تتلو توسط خبرگزاری‌های مختلف از جمله ایسنا تأیید شد اما کسی علت حضورش را در دادگاه نمی‌دانست.

خود امیر تتلو در صفحه اینستاگرامش دلیل حضورش در دادگاه انقلاب را پاسخگویی به برخی از سؤالات عنوان کرد و توضیحاتی داد که در ادامه با هم می‌خوانیم:

تتلو نوشت: “عجب! دیوار واقعا موش داره و موشم گوش داره…رفتم به پاره ای سوالات جواب بدم و هر وقت احضار بشم، حتما حاضر میشم چون قصد من حل کردن مشکل و مفید بودن برای کشورم و موندن در ایران هست و همیشه همه کارام از دل برای هوادارام بوده و جوابگوی همه کارام هستم!!

همچنین اتفاقی دیگر که در نوع خودش کمی عجیب بود بر روی آنتن رفتن امیرحسین مقصودلو ملقب به امیر تتلو بود! شاید بعد از به روی آنتن رفتن محمدرضا شجریان که رسانه ملی مدت‌ها او را در لیست سیاه خود قرار داده بود، این دومین حضور غیر منتظره بر روی آنتن بود. بخش خبری ۲۰:۳۰ شبکه ۲ سیما امیر تتلو را با چهره‌ای تار به روی آنتن برد. در روز ۱شنبه ۱۲ مهر در پی خبر حضور امیر تتلو در دادگاه انقلاب با نشان دادن تصویری تار از امیرحسین مقصودلو از حضور وی در دادگاه خبر داد و این جمله را از زبان امیر تتلو نقل کرد: “مرا می برند و می آورند بلکه آدم شوم”!

ما که هر چقدر صفحه اجتماعی امیر تتلو را بررسی کرده‌ایم جمله‌ای با مضمون “آدم شوم” پیدا نکردیم اما در آمدن امیر تتلو از لیست سیاه و رفتن روی آنتن در نوع خودش عجیب بود. شاید درآمدن امیر تتلو از لیست سیاه با کلیپی که وی چندی پیش با حمایت یکی از ارگان‌های ارزشی درباره انرژی هسته‌ای ساخته بود و همچنین آهنگی که برای شهدا و این اواخر قطعه‌ای به نام صاحب اجرا کرد، مرتبط دانست. شاید هم هیچ ارتباطی بین ‌آن‌ها وجود نداشته باشد!!

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۱۴ مهر ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.