با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

حل مشکلات ویندوزهای قبلی با ویندوز ۱۰

حل مشکلات ویندوزهای قبلی با ویندوز ۱۰ امکان پذیر شد. درحالی که همه سیستم عامل‌های جدید ویندوز ۱۰ تنها چند وقتیست که بیرون آمده است، جایگزین خوبی برای ویندوز نه چندان محبوب ۸ خواهد شد. به نظر می‌رسد با معرفی ویژگی‌های عالی و جدید، مایکروسافت این بار در مسیر صحیحی قدم برداشته است.
یکی از مشکلاتی که مایکروسافت با ویندوز ۱۰ جدید حل کرده است و از مواردیست که کاربران از آن راضی نبودند وجود استارت منوی جدید در ویندوز ۸ بود که در ویندوز ۱۰ استارت منوی سنتی به سیستم عامل بازگشته است. مایکروسافت امکانات خوب ویندوز ۷ را با رابط کاربری مدرن ویندوز ۸ ترکیب کرده است. منوی استارت به دو بخش تقسیم شده است.

مشکلاتی که مایکروسافت با ویندوز 10 جدید حل کرده است
ارتقاء عمده دوم ویندوز ۱۰ این است که به گونه‌ای طراحی شده است که یک نسخه از آن برای استفاده بر روی همه وسایل الکترونیکی کافی باشد. بنابراین کاربران گوشی‌ها، تبلت‌ها و رایانه‌ها می‌توانند از نسخه یکسان استفاده کنند.
در ویندوز ۱۰ برنامه‌ها در پنجره باز می‌شوند و کاربران می‌توانند به راحتی پنجره را به گوشه‌های صفحه نمایش درگ کنند تا اندازه آن کوچک شود، برخلاف ویندوز ۸ که در آن برنامه‌ها کل صفحه نمایش را اشغال می‌کردند و کاربرای برای رفتن به برنامه بعدی چاره‌ای جز پرش نداشتند.
خوشبختانه با سیستم عامل جدید ویندوز ۱۰ کاربران در محیطی مرتب و با نظم در ویندوز کار می‌کنند که انجام کارهایشان را بسیار آسانتر کرده است.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۴ شهریور ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.