با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

حمله تند سید جواد هاشمی به جواد نکونام

حمله تند سید جواد هاشمی به جواد نکونام

پس از دیداری که ستارگان ایران مقابل ستارگان لالیگا داشتند سید جواد هاشمی بیانیه‌ای تند و تیز را خطاب به جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی منتشر کرد. در این مطلب حمله تند سید جواد هاشمی به جواد نکونام را می‌خوانید.
سیدجواد هاشمی بازیگر سریال‌های تلویزیونی و عضو تیم قوتبال هنرمندان نامه‌ای دو صفحه‌ای را خطاب به جواد نکونام نوشت و در آن الفاظ ناخوشایندی علیه کاپیتان سابق تیم ملی به کار برده است.
این نامه که توسط سید جواد هاشمی نوشته شد از سوی روابط عمومی سابق باشگاه هنرمندان در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت. جواد هاشمی در این نامه گفته است که جواد نکونام با بازیکنان تماس می‌گرفته و از آن‌ها می‌خواسته است که در مسابقه‌ای که ۲ روز پیش برگزار کرد شرکت نکنند. وی در این نامه همچنین از الفاظی استفاده کرده است که با آن کارنامه حرفه‌ای جواد نکونام را زیر سؤال برده است. تاکنون هیچ‌گونه پاسخی از سوی جواد نکونام در واکنش به این نامه داده نشده است اما قطعا این الفاظ بی‌پاسخ نخواهند ماند. البته سید جواد هاشمی از دوستان نزدیک مدیرباشگاه هنرمندان است و واکنشی که او داشته است چندان هم عجیب نبوده اما قطعا این نامه او با واکنشی از سوی فوتبالی‌ها همراه خواهند بود.

 

در ادامه نامه تند و تیز سید جواد هاشمی را علیه جواد نکونام می‌خوانید:

“به نام حق
جناب آقای جواد نکونام به خودتان بد کردید…
نه از آن بابت که مصاحبه کردید و بدون تحقیق سابقه تیم هنرمندان را زیر سئوال بردید، و نه به دلیل پراندن اسپانسرها و بدهکاری مجدد باشگاه حسین یار یار را راهی بیمارستان کردید،
بلکه بخاطر تحقیر خودتان از طرف ستاره‌های لالیگا ناراحتم، آنجا که مترجم خرف‌هایشان را برایم ترجمه می‌کرد.
– کی هست این آقا؟! …
– چی بود اسمش؟ نکو چی چی؟!
– این آقا اگر در کشور شما اسطوره است در کشور ما هیچکش نمی شناسدش!
– آهان همون ایرانیه که توی تیم دسته پایین و ته جدولی ما بازی می‌کرد؟
و اشاره‌های زشتی که با دست و چهره تحویلتان دادند، مرا به عنوان یک ایرانی که همیشه به شما احترام می‌گذاشت خرد و خمیر کرد، بنده شما را خیلی پیگیری نمی‌کنم، اما شنیدم بعد از جام جهانی رفتارتان گروهی از مردم را آزرده است و از محبوبیتتان کاسته، همین یار یار اشتباهی شما را انتخاب کرد و دیر فهمید، آنجا که شما به تک تک بازیکنان برای نیامدن تلفن زدید، چه کسانی که نیامدند!! نه علی کریمی، نه خداداد عزیزی، نه کریم باقری که همه از شما محبوب‌ترند، جایتان در رختکن تیم ملی خالی بود که دوستانتان که نامشان را ذکر نمی‌کنم از کار ناپسندتان با عنوان خاله زنکی یاد می‌کردند! …
آقای نکونام عزیز با نام نکو آمدید، دوباره تلاش کنید تا نکونام بمانید، شاید چند بار عذرخواهی قدری از اسمتان را به جسمتان بازگرداند.
برادر کوچکتان
سید جواد هاشمی”

 

بهنام ابوالقاسم‌پور که خود از پیشکسوتان فوتبال است و نسبت فامیلی نیز با جواد نکونام دارد نسبت به نامه جواد هاشمی به جواد نکونام واکنش نشان داد و در این باره گفت:

“صحبت‌های هاشمی بسیار عجیب بود و نمی‌دانم چرا در این برهه چنین الفاظی را نسبت به جواد نکونام به کار برده بود. ما قصد داریم طی بیانیه‌ای پاسخ این اتهامات را بدهیم اما فعلا در این باره سکوت می‌کنیم. البته همان‌طور که گفتم قطعا مثل خود آقایان در یک بیانیه پاسخ صحبت‌هایشان را خواهیم داد.”

ابولقاسم‌پور همچنین در رابطه با غیبت خودش و جواد نکونام در دیدار ستارگان توضیح داد:

“من هم تصمیم گرفتم مثل خیلی دیگر از بازیکنان در این مسابقه حضور پیدا نکنم چون یکسری مسائل شفاف نبود. با این حال دلایل کامل این موضوع را در یک بیانیه خواهیم آورد.”

[تعداد: 8    میانگین: 3/5]
تاریخ: ۶ شهریور ۱۳۹۵

دیدگاه‌های شما

1 دیدگاه روشن "حمله تند سید جواد هاشمی به جواد نکونام"

اطلاع از
avatar

مرتب‌سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی‌ترین | بیشترین تعداد رای
سهیل
کاربر
سهیل
10 ماه 1 روز پیش

بنده خدا سید جواد هاشمی که حرف بدی نزد
واقعا هم به نظر من حرفشون متین بود

wpDiscuz
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.