با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

حمید عسکری در عرصه بازیگری

حمید عسکری در عرصه بازیگری نیز هنرنمایی می‌کند:

حمید عسکری در عرصه بازیگری

خواننده معروف پاپ موسیقی ایران حمید عسگری مدتی است که پا به عرصه بازیگری نهاده است و کار خود را با دو فیلم سینمایی شروع کرده است. او این دو فیلم را تنها تجربه‌های اولیه دانسته و پس از این با وسواس و حساسیت بیشتری پیگیر و به همکاری با فیلم سازان خواهد پرداخت. او در دو فیلم سینمایی «دو دوست» و «شانس، عشق، تصادف» ایفای نقش نموده است. فیلم دو دوست ساخته برادران بانکی و فیلم اول حمید عسگری است که فعلا اکران نشده است و فیلم دوم به کارگردانی آرش معیریان که اکران شده و استقبال فراوانی شد و نشان از موفقیت حمید عسگری در این فیلم است. ضمنا حمید علاقمند بود که در عرصه بازیگری هم تجربه‌هایی کسب کرده و توانایی خود را محک بزند.

 

رضا عسکری مدیر برنامه‌های حمید عسکری درباره شروع بازیگری حمید چنین می‌گوید: «زمینه اولین بازی سینمایی حمید بسیار اتفاقی ایجاد شد. با آقای بانکی دیداری تصادفی داشت که به او پیشنهاد بازیگری دادند. پیش از این هم پیشنهادهایی شده بود که به دلیل پر بودن زمان او و مشغول بودن بی وقفه در زمینه موسیقی و آماده سازی کارهایش وقت چندانی برای فکر کردن به این پیشنهاد‌ها نداشت. اما پیشنهاد آقای بانکی در مدتی اتفاق افتاد که نسبتا فرصت بیشتری داشت و ضمنا حمید علاقمند بود که در عرصه بازیگری هم تجربه‌هایی کسب کرده و توانایی خود را محک بزند. خوشبختانه با توجه به نظر همکاران و آنهایی که بازی وی را در این فیلم دیده‌اند، عسکری توانسته نقش خود را به خوبی ایفا کند و از آنجا که تسلط او در خوانندگی به بیان و گویش مناسب او کمک می‌کرد می‌توان گفت با وجود اینکه اولین تجربه‌اش بوده اما به نحو احسن از عهده نقش خود بر آمد.»

 

عسگری همچنین توضیح می‌دهد: «نکته‌ای که در فیلم «دو دوست» از نظر حمید نیاز به بازنگری دارد، انتخاب بازیگران این فیلم یا در واقع نابازیگران در ایفای دیگر نقش ها بوده است. او بر این باور است که نتیجه کلی فیلم تولید شده به دلیل ضعف بعضی از بازی‌ها و عدم آگاهی در زمینه بازیگری از کیفیت مطلوبی برخوردار نشده است. شاید بهتر باشد در این زمینه حساسیت بیشتری در انتخاب بازیگران صورت گیرد خصوصا که امکان این امر زیاد است که بازیگران بر روی یکدیگر تأثیر زیادی داشته باشند و حتی کیفیت بازی‌هایشان نقش مقابلشان را هم تحت الشعاع قرار دهد.»

 

رضا عسکری درباره دومین فیلم نیز می‌گوید: «حمید عسکری در فیلم «شانس، عشق، تصادف» به خوبی ایفای نقش کرده و استقبال از فیلم و فروش آن هم بینظیر بوده است. با این حال او تنها به فروش و نتیجه مالی فعالیت در این زمینه فکر نمی‌کند. به حمید پیشنهادهای دیگری پس از این دو فیلم هم شده اما او با مطالعه چند فیلمنامه بعضی از پیشنهادها را رد کرده است. وی مایل است حال که بازیگریش شکلی جدی‌تر بخود گرفته و بصورت حرفه‎ای تر قرار است به این مقوله بپردازد، در انتخاب نقش‌ها و فضاهای فیلم‌های پیشنهادی دقت نظر بیشتری بکار ببرد. لازم است اشاره کنم که به تازگی برای فیلم دیگری از حمید درخواست همکاری شده که موضوع آن فیلم درباره زندگی خود حمید و فعالیت‌هایش در زمینه خوانندگی و موسیقی می‌باشد. بهتر می‌دانم جزئیات بیشتر این فیلم را در زمان مناسب بازگو کرده و به اطلاع رسانی دقیق‌تر آن بپردازیم.»

 

همچنین رضا عسگری از عرصه خوانندگی نیز خبرهای جدیدی عنوان کرد: طرفداران حمید عسگری محبوب منتظر آلبوم تازه‌ی او باشید که در حال حاضر مراحل اولیه در حال انجام است و بزودی این آهنگ‌ها ضبط خواهد شد.

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۱۱ آبان ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.