با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

حواشی ازدواج دختر تام‌کروز و نیکول کیدمن

ایزابلا کروز دختر تام کروز و نیکول کیدمن به تازگی ازدواج کرده است. حواشی ازدواج دختر تام‌کروز و نیکول کیدمن را در زیر می‌خوانید.

ازدواج ایزابلا حواشی و حرف و حدیث‌های زیادی را به همراه داشته است. نیکول کیدمن و تام کروز بعد از ازدواجشان، ایزابلا و برادرش کانر را در سال ۱۹۹۰ به فرزندخواندگی پذیرفتند. اکنون هم ایزابلا با مکس پارکر ازدواج کرده است. حاشیه‌های این عروسی و انتقادات مدافعان حقوق خانواده از آنجایی شروع شد که نیکول کیدمن از عروسی دخترش بی‌خبر بوده، در واقع به او خبر ندادند. ایزابلا دوست نداشت که پدر و مادرش در این مراسم حضور داشته باشند. اما گفته می‌شود تام کروز در این مراسم بوده است. البته حضور تام کروز هنوز به طور رسمی تأیید نشده است. هزینه هتل لوکسی که ازدواج ایزابلا در آن برگزار شد را نیز تام کروز بر عهده گرفته بود!

اما گفته می‌شود حضور نیکول کیدمن در این مراسم ممنوع بوده است. زیرا این خانواده تابع کلیسای ساینتولوژی بودند (در ادامه به توضیح ساینتولوژی خواهیم پرداخت) و بعد از اینکه نیکول و تام از هم جدا شدند، نیکول کیدمن از کلیسای ساینتولوژی خارج شد اما تام کروز و فرزندانش همچنان تابع این کلیسا باقی ماندند. به همین دلیل حتی اگر نکول کیدمن هم قصد شرکت در این مراسم را داشت حضورش در این مراسم ممنوع بود! مدافعان حقوق خانواده انتقادات شدیدی از این مراسم در فضای مجازی راه انداختند و این عمل را که نیکول کیدمن در عروسی دخترش حضور نداشت، عمل شایسته‌ای نمی‌دانند. آن‌ها می‌گویند عدم حضور پدر و مادر در چنین ازدواج‌هایی کار درستی نیست. آنها معتقدند این حق طبیعی نیکول کیدمن بود که در مراسم ازدواج دخترش حضور داشته باشد و عدم اطلاع وی از این مراسم غیر قابل بخشش است.

و اما ساینتولوژی چیست؟

ساینتولوژی (Scientology) که به معنی مکتب علم‌گرایی است، در آن به لزوم محوریت علوم تجربی و روش تجربی در همه شئون زندگی معتقدند و ساینتولوژی معتقد است که انسان‌ها ارواحی هستند که فناناپذیرند و اتصال با اصل خود را گم کرده‌اند. آن‌ها باید تجربیات تلخ زندگیشان را به یاد آورند و با گذر از آن تجربیات تلخ به چشمه حیاتی خود نزدیک شوند.

در تصویر زیر عکسی از تام کروز و دختر و پسرش را می‌بینید:

تام کروز و دختر و پسرش

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۲۵ مهر ۱۳۹۴

دیدگاه‌های شما

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

اطلاع از
avatar

wpDiscuz
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.