با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

خاطره حامد بهداد از مهدی فخیم‌زاده

حامد بهداد
حامد بهداد این روزها در مجموعه دندون طلا که برای شبکه نمایش خانگی و به کارگردانی داوود میرباقری به ایفای نقش می‌پردازد، نام او در این مجموعه بلبل است، او یکی از خاطره‌های خود در زمانی که کسی به او نقشی برای بازی کردن نمی‌داد را بیان کرد. او در این خاطره می‌گوید، در زمانی که او در مدرسه سمندریان در حال آموزش بازیگری بود و به شدت علاقه داشت تا در جایی به ایفای نقش بپردازد از مهدی فخیم‌زاده در حالی که در آبدارخانه چای می‌خورد پرسیده است که چرا کسی به او نقش برای بازی کردن نمی‌دهد؟ از مهدی فخیم‌زاده پرسید آیا زشت و با بیریخت است و یا صدای خوبی ندارد و یا خوب بازی نمی‌کند؟ مهدی فخیم‌زاده به او امیدواری داد که نگران نباشد و کمی صبر کند. مهدی فخیم‌زاده از خودش برای حامد بهداد گفت. این که او نیز فیلم اولش را بعد از چند سال بازی کرد و طول کشید تا روی غلتک بیفتد. او به حامد بهداد گفت: «الان هم که می‌بینمت خیلی هم خوبی، ان‌شاءالله موفق می‌شی. پیش آقای سمندریان ادامه بده درست می‌شه»
او همچنین خاطره کوتاهی از حسن میرباقری، برادر داوود میرباقری می‌گوید، در دورانی که حامد بهداد دانشجو بود حسن میرباقری، برادر داوود میرباقری با او همکلاس بود و حامد بهداد همیشه به شوخی به سید حسن می‌گفت تا او را به سید داوود اخویش معرفی کند. و حسن میرباقری در جوابش می‌گفت:
«آخه تو کجات بازیگره، تو زشت و نپخته‌ای. آبروی ما رو پیش داوود می‌بری و می‌خندید»
اکنون که حامد بهداد در سریال دندون طلا به ایفای نقش می‌پردازد، حسن میرباقری باز به شوخی به حامد بهداد گفت: « مهرت افتاده تو دل سید داوود. اذیتش نکنی که می‌آم سر صحنه شل و پلت می‌کنم»! حامد بهداد نیز در جواب گفت: « چشم نوکرتم ولی حسن تو آخرش ما رو به داداشت معرفی نکردی، یادت باشه »
مجموعه «دندون طلا» بر اساس تئاتری با همین نام ساخته شده است که کارگردان و نویسنده آن داوود میرباقری و بازیگرانش کسانی چون مهدی فخیم‌زاده، ستاره اسکندری، حمیدرضا آذرنگ و بهناز جعفری هستند. این سریال برای شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۱۱ مهر ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.