با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

خاطره منشوری اکبر عبدی در برنامه زنده

اکبر عبدی در برنامه زندهخاطره منشوری اکبر عبدی در برنامه زنده باعث خنده و تعجب خیلی‌ها شد. اکبر عبدی بازیگر پیشکسوت در زمینه طنز و کمدین، متفاوت‌تر از دیگران انزجار خود را نسبت به اعراب آل سعود بیان کرد. در شب عید سعید غدیر خم که اکبر عبدی در ویژه برنامه‌ا‌ی در برج میلاد که به صورت زنده از شبکه ۳ سیما پخش می‌شد، حضور داشت، خاطره‌ای از سفر خود همراه با خانواده‌اش به مکه بیان کرد که باعث خنده و تشویق حضار شد.
او گفت: رفتار اعراب با ایرانی‌هایی که به کشورشان سفر می‌کنند بسیار بد است و برای هدایت مردم و به بهانه نظم با باطوم آن‌ها را هدایت می‌کنند و این رفتارشان بسیار توهین آمیز است. او در خاطره‌اش با بیانی طنز ادامه داد:
“زمانی که با خانواده‌ام به سفر حج رفته بودیم از کنار یک مغازه فروش لوازم الکترونیک عبور می‌کردیم که برنامه «راز بقا» از یکی از تلویزیون‌های مغازه پخش می‌شد. من و دخترم المیرا با لباس احرام روی زمین نشستیم و برنامه را تماشا کردیم که مسئول کاروان آمد و گفت، شما کجا هستید؟ همه دنبال‌تان می‌گردند. من و دخترم بلند شدیم برویم که صاحب مغازه به همراه پسرش بیرون آمد و از مسئول کاروان پرسید، آیا این خانم دختر آقا هست؟ مسئول کاروان هم پاسخ داد، این آقا اکبر عبدی یکی از کمدین‌های خوب ایران است و این خانم هم دخترش است. صاحب مغازه که یک مرد عرب بود گفت، حاضرم هم وزن خود آقا و دخترش طلا دهم به شرط آنکه دخترش را به پسر من بدهد. من هم به مرد عرب گفتم منم حاضرم هم وزن خودش و پسرش (…) !!”
او بعد از این جمله‌اش عبارت بدی را در برنامه زنده به کار برد و اضافه کرد: احتمالا شبکه سه همزمان با تعریف قسمت آخر خاطره‌ی من سوت پخش می‌کند.
بعد از بیان این خاطره حضار این برنامه خندیدند و او را تشویق کردند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۱۳ مهر ۱۳۹۴

دیدگاه‌های شما

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

اطلاع از
avatar

wpDiscuz
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.