با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

درخواست آزاده نامداری از مردم

بعد از جنجال ازدواج دوم آزاده نامداری با سجاد عبادی و حواشی زیاد آن این بار درخواست آزاده نامداری از مردم درباره جنجال ازدواج دومش خبرساز شده است. حاشیه‌های به وجود آمده درباره ازدواج مجدد او، او را مجبور به نشان دادن واکنش‌هایی کرد که آخرین واکنش او، آخرین پست او در اینستاگرام است. او در این پست بعد از اینکه از جدایی از همسر سابقش نوشته است گفت که می‌خواهد در آرامش به زندگی‌اش ادامه دهد و این حق طبیعی او و همسرش است. البته او بعد از مدتی او این متن را مانند پست‌هایی که قبل از این گذاشته بود از صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام پاک کرد. در ادامه آخرین پست او را از زبان خودش بخوانید:

درخواست آزاده نامداری از مردم

 

به نام خدا.

همان طور که زندگی بنده و خانواده‌ام گواهی می‌دهد، حفظ آبرو و اعتبار افراد همواره مهم‌ترین اصل برایم بوده و همیشه از تخریب دیگران و حرمت شکنی دوری کرده‌ام.

علیرغم میل باطنی متاسفانه هجمه‌های غیر اخلاقی طی روزهای گذشته علیه خانواده‌ام من را مجبور به تنویر افکار عمومی کرد: زندگی پیشین من به دلیل عدم تفاهم اخلاقی، پس از ماه‌ها متارکه و انجام پروسه‌ی طولانی و زمانبر طلاق، به صورت توافقی و با رضایت کامل همسر سابق بنده در فضایی آرام پایان یافت، بدیهی است تشکیل زندگی جدید حق هر انسانی است و در این راه هیچ کار خلاف عرف و شرع و قانونی انجام نشده است و این حق من و همسرم است که بدور از تنش زندگی آرامی را آغاز کنیم.

“ای کسانی که ایمان آورده‌اید، از بسیاری از گمان‌ها بپرهیزید، که پاره‌ای. از گمان‌ها گناه است،……ازخدا بترسید، خدا توبه پذیر و مهربان است”

 

واکنش آزاده نامداری به شایعات ازدواجش

ازدواج دوباره آزاده نامداری و حواشی آن
افشاگری زن سابق همسر دوم آزاده نامداری

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۱۳ مهر ۱۳۹۴

دیدگاه‌های شما

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

اطلاع از
avatar

wpDiscuz
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.