با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

درگذشت محمود پاک‌نیت در نفس گرم

درگذشت محمود پاک‌نیت در نفس گرمدرگذشت محمود پاک‌نیت در نفس گرم  واقعیت است او در این سریال در نقش مرتضی در قسمت اول می‌میرد. او در رابطه با نقشش در این سریال که ساخته محمد مهدی عسگرپور است خبر داد که در قسمت اول بر اثر تصادف فوت می‌کند اما تا ۱۵ قسمت که داستان به عقب برمی‌گردد، حضور خواهد داشت. او درباره هم‌بازی بودن با خانم مرجانه گلچین می‌گوید:  ایفای نقش در کنار خانم گلچین در «نفس گرم» لذت‌بخش بود؛ چرا که وی از بازیگران دقیق و خوبمان است که به کارش خیلی اهمیت می‌دهد. پاک نیت در گفت‌وگو با  ایسنا با توضیح در مورد نقشش در «نفس گرم» بیان کرد: من در این سریال فقط در قسمت اول حضور دارم؛ چرا که یک تصادف باعث مرگم خواهد شد و در همان قسمت اول فوت می‌کنم اما تا قسمت پانزدهم قصه که داستان به شکل فلش‌بک، به گذشته برمی‌گردد، حضور خواهم داشت و مدام نقشم در داستان تکرار می‌شود.

 

این بازیگر محبوب و مردمی ادامه داد: در مجموعه «نفس گرم» نقش همسر خانم مرجانه گلچین را بازی می‌کنم و این اولین تجربه‌ام است که در آن با آقای عسگرپور همکاری می‌کنم؛ البته پیش از این همسرم (مهوش صبرکن) با ایشان کار کرده بود و خودم هم سه بار برای حضور در کارهای آقای عسگرپور دعوت شده بودم اما به علت گرفتاری کاری موفق به همکاری با ایشان نشدم. زمانی هم که به «نفس گرم» دعوت شدم به دلیل اینکه در سریال «شهرزاد» مشغول به کار بودیم، قرار نبود در «نفس گرم» حضور داشته باشم اما در نهایت با هماهنگی‌ای که گروه سازنده «نفس گرم» با سریال آقای فتحی داشتند، قرار بر این شد که من هم در این مجموعه حضور داشته باشم. در نهایت توانستم ۲۴ جلسه در خدمت دوستان «نفس گرم» باشم.
 
او کسب تجربه بازی در نقش مرتضی نفس گرم را در کنار خانم گلچین لذت‌بخش توصیف کرد و گفت: «نفس گرم» برایم تجربه خوبی بود؛ به ویژه کار کردن با خانم مرجانه گلچین که خیلی این تجربه را دوست داشتم؛ چرا که ایشان از بازیگران خوبمان هستند و بازی‌هایش لذت‌بخش است. خانم گلچین بازیگر دقیقی است و کارش را دوست دارد و به کارش اهمیت می‌دهد. این مساله از نظر من خیلی مهم است که یک بازیگر اینقدر به کارش علاقه داشته باشد و زمان بگذارد. او درباره تغییر ریاست صدا و سیما و تحول فضای آن گفت:‌ هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است اما اعتقادم بر این است که ما باید نویسندگان خوبی برای کارهای تلویزیونی‌مان پرورش بدهیم نه اینکه فقط زمان مردم را پر کنیم.
 
پاک‌نیت در ادامه اظهار نظر درباره یکسال گذشته صدا و سیما بیان کرد: هر آنچه که الان در سازمان صدا‌وسیما می‌بینیم از دوره قبل باقی مانده است؛ همان‌طور که بیان کردم اعتقادم بر این است که اگر ما بتوانیم نویسندگان خوبی را برای کارهای تلویزیونی‌مان پرورش بدهیم، قطعا تماشاگران بسیار خوبی هم خواهیم داشت. شاید یکی از دلایلی که در حال حاضر تماشاگرانمان را در تلویزیون از دست می‌دهیم، نداشتن متن خوب است و به نظرم فرقی نمی‌کند هر مسئولی که سر کار بیاید، چه آقای سرافراز و چه آقای ضرغامی و هر کس دیگر اولین دغدغه‌اش باید همین مساله باشد. اگر ما واقعا متن خوب داشته باشیم ولی گروه سازنده متوسطی داشته باشیم، کار، خوب از آب درمی‌آید اما بالعکس اگر متنمان بد باشد، ولی بهترین کارگردان، بازیگران و طراح صحنه بیایند نمی‌توانند کمک کنند تا کار قابل دیدن باشد؛ بنابراین آنچه که در حال حاضر به آن نیاز داریم نویسندگان خوب و حمایت از آنهاست که این وظیفه شبکه‌های سیماست.
 
او در ادامه صحبت‌هایش درباره بیزاری مردم از تلویزیون توضیح داد: اولین فکر و دغدغه صدا و سیما باید جذب نویسندگان خوب باشد و هدفمان این نباشد که فقط زمان مردم را پر کنیم؛ چرا که گاهی سازمان صداوسیما این کار را می‌کند و فقط زمان مردم را پر می‌کند و مردم را از دیدن کارهای تلویزیون بیزار می‌کند که اگر این هدف ادامه داشته باشد ما موفق نخواهیم بود و باید هدفمان کار خوب باشد. او درباره نقش خود در شهرزاد هم سخن گفت: در سریال «شهرزاد» هم که اکنون در شبکه نمایش خانگی در حال پخش است، نقش پدر شهرزاد را ایفا می‌کنم و به نظرم این مجموعه یکی از بهترین کارهایم بود و آن‌را دوست داشتم. هدفم از این حرف‌ها تبلیغ نیست؛ چرا که واقعا معتقدم «شهرزاد» کار بسیار خوبی است. امیدوارم تأثیری که سریال «شهرزاد» بر من داشت، بر تماشاگران هم داشته باشد. سریال «شهرزاد» چهارمین تجربه کاری‌ام با آقای فتحی است و واقعا همیشه از این بزرگوار کار یاد گرفته‌ام چرا که وی ذهن بسیار خلاقی دارد. بازیگر برجسته کشور در پایان گفت‌وگو بیان کرد:‌ خوشبختانه فروش سریال «شهرزاد» تا به حال خیلی خوب بوده و این امر نشان دهنده آن است، کسی که با عشق و هدفمند کار می‌کند، همین هدفمند بودنش باعث می‌شود کارهای خوبی بسازد. اکنون تصویربرداری «شهرزاد» به پایان رسیده است اما گویا قرار است اگر قصه مورد قبول مردم قرار بگیرد، ادامه داشته باشد.

[تعداد: 3    میانگین: 3/5]
تاریخ: ۱۰ آبان ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.