با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دلیل ازدواج نکردن نرگس محمدی از زبان خودش در برنامه دورهمی

شب گذشته نرگس محمدی مهمان برنامه دورهمی بود. در این برنامه مدیری علت ازدواج نکردن این هنرمند را در سن ۳۲ سالگی پرسید و نرگس محمدی از دلیل ازدواج نکردن خود پرده برداشت. در ادامه می‎توانید دلیل ازدواج نکردن نرگس محمدی از زبان خودش در برنامه دورهمی را بخوانید.

دلیل ازدواج نکردن نرگس محمدی از زبان خودش در برنامه دورهمی

پاسخ‎های صادقانه نرگس محمدی بازیگر سریال «ستایش» در جواب مهران مدیری در برنامه «دورهمی» سبب شد تا مهران مدیری این بازیگر را برای پاسخ‌های صادقانه تحسین کند.

مدیری ابتدا به حاشیه‌ساز بودن نرگس محمدی اشاره کرد و او در جواب‌ گفت: «درگیری لفظی و چیزهایی از این دست که گفتید واقعا برای من اتفاق نیفتاده و وجود نداشته است».

بازیگر نقش ستایش درباره نحوه ورود به عرصه بازیگری گفت: «مادرم دوست نداشت وارد فضای بازیگری شوم و راضی نبود،‌ مگر اینکه بتوانم به دانشگاه بروم. خوشبختانه در رشته پرستاری قبول شدم و از همان ترم اول در کلاس‌های بازیگری نیز همزمان شرکت کردم».

محمدی در جواب مدیری که از او پرسید تا چه حد،‌ خود را بازیگری موفق می‌داند،‌ این پاسخ را داد: «خودم به خودم در بازیگری از ۱۰۰، نمره ۱۰۰ را می‌دهم. حالا اگر در فیلمی که خیلی خوب باشد بازی نکرده‌ام تقصیر من نبوده است.»
محمدی در ادامه گفت: «اگر امکان بازی در فیلم‌های مختلف فراهم نشده است به دلیل این بود که چهار سال درگیر «ستایش» بودم. البته پشت سر هم کار می‌کنم، اما فکر می‌کنم اگر وقفه می‌دادم شاید نتیجه بهتر بود».

محمدی در جواب مدیری که از او پرسید آیا خود او برای پذیرش گریم فرد ۵۰ ساله در سری دوم «ستایش» مقاومت داشته است،‌ گفت: «اصلا بحث مقاومت من نبود. گریمور و کارگردان تلاششان را کردند که من را تا سن ۵۰ سالگی پیر کنند، اما خب فکر می‌کنم نمی‌شود در کار خدا دست برد و من ۲۸ ساله یک زن ۵۰ ساله نشان داد. آن هم در یک سریال تلویزیونی. شاید اگر فیلم سینمایی بود احتمال پیر شدن بیشتر من وجود داشت، اما در سریال بیش از این نشد زیرا مجبور بودند فقط با سایه کار کنند و نتیجه کار با سایه هم همین که دیدید از آب درآمد.»

محمدی وقتی صحبت به این موضوع رسید که این روزها اکثر بازیگران سعی دارند نشان دهند که هنرهای دیگری هم به جز بازیگری دارند، گفت : «من هیچ تمایلی به این ندارم که بگویم هنر دیگری غیر از بازیگری دارم. اصلا حقیقت این است که من اندکی در موسیقی خنگ هستم و هر چقدر تلاش می‎کنم نمی‌شود. کلاس سنتور رفتم و فقط آهنگ تولد یاد گرفتم و نتیجه چهار ماه کلاس گیتار آن هم با استاد خصوصی که به خانه ما آمد، این شد که الان هیچ چیزی از نواختن گیتار یادم نیست.»

 

دلیل ازدواج نکردن نرگس محمدی

او علاوه بر این در پاسخ به سوال مدیری که گفت چرا در سن ۳۲ سالگی ازدواج نکرده است، این پاسخ را داد: « تا سن ۲۴ و ۲۵ سالگی خواستگار داشتم، از ۲۵ سالگی به بعد دیگر خواستگار نداشتم و به خصوص از وقتی وارد حرفه بازیگری شدم که دیگر اصلا خواستگار ندارم. فکر می‌کردم معروف شوم یک اتفاقی می‌افتد و یکی در خانه را می‌زند، اما باز هم کسی نیامد.»

محمدی در ادامه به گفتگوی خود با مدیری که حدود ۲۰ سال قبل بوده است اشاره کرد، گفت: «آقای مدیری تقریبا سیزده چهارده سالم بود که سریال شما در تلویزیون پخش می‌شد، خیلی به مادرم اصرار می‌کردم که شرایطی ایجاد کند تا بتوانم با شما صحبت کنم، مادرم در تلویزیون کار می‌کرد و شماره شما را از روابط عمومی گرفت.»

بازیگر سریال ستایش در ادامه گفت: «مادرم شماره را گرفت و من با شما صحبت کردم و شما در آن گفتگو گفتید تا یکی دو هفته بعد اجازه می‌دهید تا به پشت صحنه کارتان بیایم و از نزدیک ببینم اما الان حدود ۲۰ سال از آن قول گذشته است.»

مدیری در پایان صداقت نرگس محمدی را با این جمله تحسین کرد: «خانم محمدی صادقانه و بی‌شیله پیله حرف زد و این خیلی خوب است.»

[تعداد: 24    میانگین: 2.6/5]
تاریخ: ۷ شهریور ۱۳۹۵

دیدگاه‌های شما

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

اطلاع از
avatar

wpDiscuz
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.