با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دوستی شادمهر عقیلی با مرتضی پاشایی

 مرتضی پاشایی و شادمهر عقیلی
در میان دوستانی که مرتضی پاشایی در بین هنرمندان و بازیگران و خوانندگان داشت، دوستی شادمهر عقیلی با مرتضی پاشایی در نوع خودش شنیدنی است. خبر دوستی شادمهر عقیلی با مرتضی پاشایی در آخرین روزهای زندگی مرحوم مرتضی پاشایی مطرح و منتشر شد. ۱ روز مانده به رفتن مرحوم مرتضی پاشایی به اتاق آی سی یو، در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی خبر گفتگوی تلفنی شادمهر و مرتضی پاشایی سروصدا کرد. در این تماس تلفنی که شادمهر توسط یکی از خوانندگان داخلی با مرتضی پاشایی برقرار کرده بود با مرتضی پاشایی احوالپرسی کرد و از او خواست تا هر چه زودتر سلامتی خود را به دست آورد. او حتی به مرتضی پاشایی پیشنهاد کار هم داد.
مرتضی پاشایی نیز پیش از آن روز در یکی از مصاحبه‌های خود با یکی از رسانه‌ها درباره شادمهر عقیلی این چنین گفته بود:
” موسیقی شادمهری قطعا در کار بسیاری از هنرمندانی که حتی جنس صدایشان شبیه شادمهر هم نبوده تاثیر زیادی داشته و دارد. کلا تاثیرگذاری موسیقی شادمهر بر کلیت موسیقی ایران را نمی‌شود کتمان کرد ولی در این بین خیلی‌ها بودند که به شادمهر نزدیک و نزدیک‌تر شدند و حتی مقلد او لقب گرفتند و دسته‌ای هم بودند که از این نوع موسیقی تاثیرپذیری داشتند و سراغ سبک و سیاق خودشان رفتند ولی من از آن دسته‌ای بودم که قطعا تاثیرپذیری از این سبک داشته‌ام و شادمهر حضوری پررنگ در ناخودآگاه ذهن من داشته ولی خوب از یک جا به بعد استایل و سبک خودم را بالاخره پیدا کردم و دیگر از این فضا فاصله گرفتم.”
مرتضی پاشایی

بعد از مرگ مرتضی پاشایی شادمهر نیز ماند بسیاری از اهالی موسیقی و هنر از مرگ مرتضی پاشایی متأثر شد و با نوشتن متنی ساعاتی پس از مرگ مرتضی پاشایی ابراز تأسف و تأثر خود را اینگونه بیان کرد:

“مرتضی رفت. درگذشت مرتضی پاشایی را از طرف خودم به جامعه هنری تسلیت می‌گویم و شاید به جرأت می‌توانم بگویم که یکی از استعدادهای موسیقی را از دست دادیم. روحش شاد و یادش گرامی.
بغضم گرفته وقتشه ببارم
چه بی هوا هوای گریه دارم…»
شادمهر عقیلی
شادمهر هنوز هم که ۱ سال از مرگ مرحوم مرتضی پاشایی می‌گذرد، همچنان به او ابراز ارادت و علاقه می‌کند. اخیرا هم در کنسرت ۲۰۱۵ خود در تورنتو صحبت‌هایی در رابطه با روابط کاری بین خودش و مرتضی پاشایی کرده است که ویدئوی آن منتشر شد و صحبت‌هایش نیز مورد توجه دوستداران این خواننده قرار گرفت” در این ویدئوکه روی یوتیوب منتشر شده و در شبکه‌های مجازی در مدت زمان کوتاهی بیشتر از ۱۰۰هزار بار دیده شده است، شادمهر قبل از اینکه قطعه پر پرواز را اجرا کند رو به حاضرین می‌کند و می‌گوید: “مرتضی همیشه می‌گفت من می‌ترسم اسم شما را در کنسرت‌هایم بیاورم ولی هر چی دارم از شما دارم. من خیلی خوشحالم که توانستم یک واقعیتی را قبول کنم و چقدر خوب است که یکی می‌تواند اینقدر خوب و حتی بهتر از خود من باشد.”
[تعداد: 1    میانگین: 1/5]
تاریخ: ۸ آبان ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.