با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکوراسیون پاییزی برای خانه

دکوراسیون پاییزی برای خانهبا رسیدن فصل پاییز خانم‌های کدبانو و خانه دار، هم خوب است تغییری در دکوراسیون خانه ایجاد کنند و هم حال و هوای این فصل هزار رنگ را به خانه بیاورند و تنوعی در روحیه اعضای خانواده شکل دهند.
در این بخش پیشنهادهایی داریم تا بتوانید دکوراسیون پاییزی برای خانه خود ترتیب دهید:
۱- استفاده از سیب سبز تازه و ذرت خشک شده و برگ‌های خشک پاییزی در داخل یک سبد، نمادی از رنگ‌های پاییزی را به خانه شما می‌آورد.
۲- از حلقه‌های گل به رنگ نارنجی و طلایی استفاده نمائید و میز خود را با آن زیبا و پاییزی نمائید. استفاده از شمعدان برنجی، تزئین شما را فوق‌العاده می‌نماید.
۳- با عکس یا مقوا‌های قهوه‌ای وسبز و طلایی قابی پاییزی برای آیینه خود بسازید تا روزهای پاییزی تصویر خود را در آیینه پاییزی ببینید.
۴- بسته به فضای خانه‌تان که بزرگ یا کوچک است می‌توانید از کدو‌های کوچک یا بزرگ برای تزیین گوشه خانه استفاده کنید. کدوها را در پایین میزغذاخوری یا گوشه‌ای از خانه که دید کافی داشته باشد، بچینید، می‌توانید اطراف آن را با برگ‌های پاییزی زیبا سازید.
۵- حلقه‌هایی از برگ درخت بلوط به رنگ‌های سبز و قهوه‌ای و طلایی بسازید و روی دستگیره در و یا روی میز قرار دهید.
۶- میوه‌های پاییزی مصنوعی تهیه کنید و روی میزغذاخوری قرار دهید و حال و هوای پاییز را به خانه‌تان بیاورید.
۷- سبدی انتخاب کنید؛ ترجیحا چوبی باشد، سپس با استفاده از برگ‌های قرمز و سبز و طلایی آن را پر کنید؛ از شاخه‌های گندم نیز استفاده کنید، جلوه خوبی به سبدتان می‌دهد.
۸- برای افزایش حس پاییز در خانه از ترکیب سه رنگ زرد و نارنجی و قهوه‌ای استفاده نمایید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۱۰ آبان ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.