با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

رجزخوانی برای خنداننده برتر خندوانه

رضا رفیع
رجزخوانی برای خنداننده برتر خندوانه توسط رضا رفیع: رضا رفیع، که مجری و تهیه کننده مسابقه قند پهلو است اظهار داشت: حاضرم با برنده مسابقه استندآپ کمدی خندوانه مسابقه بدهم. او ادعا کرده است که قادر است بدون استفاده ابزاری از حیوانات و استفاده از لباس‌ و طراحی صحنه و تنها با استفاده از شعر و ادبیات، در این مسابقه شرکت کند. وی تغییرات در سری دوم خندوانه را باعث تنوع در برنامه دانست و اظهار داشت این برنامه اهداف خوبی را دنبال می‌کند. سپس در ادامه صحبت‌هایش به مسابقه استندآپ کمدی خندوانه اشاره کرد و گفت این بخش از برنامه که به تازگی اضافه شده است بخش خوبی است، اما عنوان «خنداننده برتر» به زبان نمی‌نشیند و تنتفر آوایی دارد. او می‌گوید برنامه خندوانه با استقبال خوبی از سمت مردم رو به رو شده است اما نباید برای خنداندن مردم دست به هر کاری زد زیرا در این صورت برنامه در خطر می‌افتد.
مجری و تهیه کننده برنامه قند پهلو به مسابقه بین کمدین‌های معروف، علیرضا خمسه و جواد رضویان اشاره کرد و گفت برخی به معنای واقعی استندآپ کمدی اجرا نمی‌کنند و اجرایشان با یک استندآپ کمدی فاصله دارد، استندآپ کمدی باید از طریق کلام اجرا شود و اگر بخواهد از طریق طراحی صحنه، طراحی لباس، آواز و حیوانات اجرا شود از مفهوم اصلی‌اش فاصله می‌گیرد.
او در مورد برنامه قند پهلو اشاره کرد بعد از عید نوروز به دلیل مشکلات مالی سازمان و تغییر مدیریت صدا و سیما، موفق به ساخت قند پهلو نشدند و عنوان کرد سری جدید این برنامه بعد از ایام محرم و صفر پخش خواهد شد.

 

محمود احمدی‌نژاد در برنامه خندوانه

نقد برنامه خندوانه

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۷ مهر ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.