با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

جواد رضویان، مهران غفوریان و بیژن بنفشه‌خواه در سه‌شو

سه شو1

برنامه شبانگاهی سه‌شو یک طنز شبانه است که به تهیه‌کنندگی علیرضا ابراهیمی این روزها در حال تولید است. بالاخره مجریان این طنز مشخص شد. جواد رضویان، مهران غفوریان و بیژن بنفشه‌خواه در سه‌شو خواهند بود. کارگردانی این مجموعه با جواد رضویان است و قرار است در ۷۰ قسمت در پنجشنبه و جمعه شب‌ها و ساعت ۲۱ از شبکه ۳ پخش پخش خواهد شد. در این برنامه هنرمندان دیگری نیز حضور خواهند داشت که در توضیحات ابراهیمی در زیر آمده است.

علیرضا ابراهیمی درباره سه‌شو توضیحاتی ارائه می‌دهد: «سه‌شو» یک برنامه ترکیبی و نقد اجتماعی در موضوعات روز است که در فضای طنز به این مسائل می‌پردازد و امیدواریم با طرح و ترکیب و ساختاری که داریم و با حضور بازیگران توانمند که همه محبوب مخاطبان هستند، بتوانیم رضایت خاطر بینندگان را داشته باشیم. ابراهیمی درباره بخش‌های این برنامه می‌گوید: «سه‌شو» شامل قسمت‌های مختلف از جمله دوبله، انیمیشن، نمایش، مسابقه و کلیپ‌های خوانندگی است و بخش اول آن پلاتو است که جواد رضویان، مهران غفوریان و بیژن بنفشه‌خواه اجرای آن را بر عهده دارند. بخش‌های دیگر این برنامه از جمله بخش‌های نمایشی نیز با حضور رضا شفیعی‌جم، الیکا عبدالرزاقی و ماندانا سوری اجرا خواهند شد.

 

تهیه کننده سه‌شو خبر داد: از افرادی که در تست دوبله و گویندگی انتخاب شوند، در دوبله بهترین فیلم‌های تاریخی که انتخاب کرده‌ایم، استفاده خواهد شد. ابراهیمی در پاسخ به برخی انتقادات مبنی بر موازی کاری طنز شبانه «سه‌شو» با دیگر برنامه‌های تلویزیونی، بیان کرد: برنامه «سه‌شو» مستقل است و حتی طرح این برنامه زودتر از برنامه‌هایی که به روی آنتن رفته‌اند، ارائه شده بود اما به دلیل مسائل مالی و سنگینی پروداکشن، ساخت آن به تأخیر افتاد. ابراهیمی همچنین در ادامه پاسخ گفت: این برنامه با دیگر برنامه‌های تلویزیون موازی‌کاری ندارد. به طور کلی برنامه‌های ترکیبی تلویزیون چارچوب‌هایی دارند که در راستای آن ساخته می‌شوند اما آیتم‌ها، چیدمان، موضوع و مجری است که برنامه را از سایر برنامه‌ها متمایز می‌کند. در ارتباط با این برنامه نیز کمتر برنامه‌ای بوده است که سه بازیگر طنز، مجری برنامه ترکیبی شبانه باشند و این وجه تمایز برنامه ما با برنامه‌های ترکیبی شبانه است.

 

ابراهیمی تأکید کرد: برنامه «سه‌شو» با هیچ برنامه دیگری موازی‌کاری ندارد؛ کما اینکه برخی از برنامه‌هایی که در حال پخش است، کپی‌کاری است. ما تهیه‌کنندگان و برنامه‌سازان در حال حاضر مسوولیت پیشبرد اهداف سازمان صداوسیما را داریم و قصد تخریب برنامه‌ای را هم نداریم. یادم می‌آید سال‌ها پیش در ایام رمضان چهار سریال از شبکه‌های مختلف سیما به روی آنتن می‌رفتند که همه آن‌ها ماورایی بودند ولی هیچکدام همدیگر را تخریب نکردند. در نتیجه در ارتباط با برنامه‌های ترکیبی نیز هر کدام از برنامه‌سازان و تهیه‌کنندگان با توجه به نگاه و سیاستی که شبکه‌ها دنبال می‌کنند، فعالیت و برنامه‌سازی می‌کنند.

 

تهیه‌کننده سه‌شو درباره‌ی پیشرفت مرحله تولید این برنامه توضیح داد: در حال حاضر گزارش‌های مردمی این برنامه گرفته شده است. انیمیشن‌های آن ساخته شده است و ساخت دکور به اتمام رسیده است. در ارتباط با زمان پخش این برنامه با رایزنی‌هایی که انجام می‌دهیم تصمیم گرفته‌ بودیم بعد از ایام صفر آن را به پخش برسانیم اما تصمیم نهایی با شبکه بوده است و طبق اعلام شبکه پس از گذشت یک هفته از تاسوعا و عاشورا پخش خواهد شد. ابراهیمی درباره‌ی انتخاب سازمان آب و فاضلاب استان تهران به عنوان اسپانسر برنامه «سه‌شو» توضیح داد: پیش از این اسپانسرهای مختلفی از جمله بانک‌ها پیشنهاد شده بود اما ما سازمان آب و فاضلاب استان تهران را انتخاب کردیم به این دلیل که به موضوع آب و محیط زیست تأکید بیشتری داشتیم و در بخش‌های نمایشی و پلاتوها قرار است به این موضوع حمایتی اشاره کنیم. علیرضا ابراهیمی در خاتمه صحبت‌هایش، عوامل جدید و به روز شده «سه‌شو» را معرفی کرد:

کارگردان و مجری: جواد رضویان، تهیه‌کننده: علیرضا ابراهیمی، مجریان: مهران غفوریان و بیژن بنفشه‌خواه، بازیگران آیتم‌ها: رضا شفیعی جم، الیکا عبدالرزاقی و ماندانا سوری، نویسندگان: آرش قادری و حسن وارسته، مجری طرح و مدیر تولید: علیرضا نجف‌زاده، مدیر تدارکات: مهدی رجبی، برنامه‌ریز و دستیار کارگردان: امیر سلیم‌خانی، تدوین‌گر: حسین غضنفری، دستیار تدوین: امیر ولی‌خانی، گرافیست: علی رفیعی، مدیر تصویربرداری: منصور عبدرضایی، طراح صحنه و لباس: گلرخ حقیقی، مدیر مالی: امیر ترکمان.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۶ آبان ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.