با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

رفتن خواننده زیرزمینی به صدا و سیما

امیر تتلو

این روزها رفتن خواننده زیرزمینی به صدا و سیما بسیار جنجال برانگیز شد. آخرین کلیپ موزیک جدید امیر تتلو، به نام صاحب آماده پخش می‌باشد و امیر تتلو که برای ورود به صدا و سیما در تلاش است در اقدامی عجیب به صدا و سیما رفت تا برای پخش کلیپ جدیدش از صدا و سیما درخواست بدهد. او از بر خورد مسئولان صدا و سیما بسیار راضی بود و امیر تتلو خواننده زیرزمینی موسیقی پاپ ایران قطعه جدیدی به نام صاحب در فضای مجازی انتشار داده بود و اکنون کلیپ این قطعه را برای پخش در تلویزیون صدا و سیما به کارکنان آن تحویل داد.

او در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام با گذاشتن پستی این خبر را به هوادارانش داده است و از برخورد محترمانه کارکنان صدا و سیما ابراز خرسندی کرده است. در ادامه پست او در اینستاگرامش را مشاهده می‌کنید:

«خوب من اومدم قسمته تامین برنامه‌ى شبکه‌ى سوم سیما و بسیار با احترام باهام برخورد شد و ویدئو رو هم تحویل دادم براى باز بینى و شمارمونم گرفتن که خبر بدن پخش میشه یا اتفاق دیگه! راستش من فکر می‌کردم اصلا رام ندن اما هم خیلى با حال و محترم بودند و هم ویدئو رو تحویل دادم و هم نامه‌ى درخواست پخش نوشتم اینه که واقعا ممنونم از مسئولین شبکه سوم سیما.»

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۷ مهر ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.