با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

رنگ سال ۲۰۱۶

رنگ سال 2016-4

گرچه هنوز سال ۲۰۱۶ از راه نرسیده است و کمتر از ۲ ماه دیگر به آغاز آن مانده اما رنگ سال ۲۰۱۶ از هم اکنون انتخاب شده است. شاید برای شما هم این سؤال پیش آمده باشد که رنگ سال را چه کسانی و چگونه و بر چه اساس و معیاری انتخاب می‌کنند؟ هر سال چند نفر از بهترین طراحان مد، بهترین هنرمندان، بازیگران، سیاستمداران، روانشناسان و غیره دور هم جمع می‌شوند و با مشورت و نظر هم یک رنگ را برای سال انتخاب می‌کنند. این رنگ باید انرژی مردم دنیا را تحت تآثیر قرار دهد و روحیه کل جهان باید به سمت تعادل سوق پیدا کند.

 

رنگ سال ۲۰۱۶ چه رنگی است؟

رنگ سفید استخوانی به عنوان رنگ سال ۲۰۱۶ انتخاب شده است. هر سال همه کمپانی‌ها نظرات متفاوتی داشتند و هر کدام یک رنگ را پیشنهاد می‌دادند اما امسال با سال‌های پیش متفاوت است. امسال اکثر کمپانی‌ها در انتخاب رنگ سال اتفاق نظر داشتند. اکثرا نظرشان روی سفید استخوانی به عنوان رنگ سال ۲۰۱۶ بود. این رنگ ساده و تقریبا بی‌رنگ است: سفید و دقیق‌تر بگوییم، سایه‌های سفید! در تصویری که در زیر مشاهده می‌کنید، چهار فام رنگ سال منتخب از مطرح‌ترین کمپانی‌های رنگ را می‌بینید:

 

رنگ سال 2016

– سفید ساده (Simply White) ) انتخاب کمپانی بنجامین مور (Benjamin Moore)
– سفید عاجی ( Ivory Keys) انتخاب کمپانی بیهر (Behr)
– سفید مرمری یا گچی (Alabaster) انتخاب کمپانی شروین ویلیامز (Sherwin-Williams)
– سفید کاپو چینویی (Cappuccino White) انتخاب کمپانی گلیدن
رنگ سال 2016-2

 

با رنگ‌های سفید کاپوچینویی و سفید استخوانی می‌توانید به دکوراسیون داخلی فضایی گرم و راحت ببخشید. اگر فضای داخلی سفید باشد، جزئیات دیگر مانند شومینه، ظروف دکوری، شمع و گلدان‌ها به راحتی خود نمایی می‌کنند و بیشتر جلوه خواهند داشت. همچنین شما می‌توانید با ترکیب ۲ رنگ سفید و مشکی تضاد زیبایی در دکوراسیون منزل خود به وجود آورید. می‌توانید برای زیباتر شدن تناژهای مختلف رنگ سفید را با هم ترکیب کنید، بسیاری از طراحان داخلی رنگ سفید را دوست دارند. و رنگ سفید رنگ مورد علاقه آن‌ها است. می‌توانید با ترکیب رنگ‌های مشکی و سفید و با ایجاد تضاد به دکوراسیون منزلتان حال و هوای جدیدتری بدهید. بهترین جایی که می‌توانید در آن از رنگ سفید استفاده کنید، آشپزخانه است. این را مطمئن باشید که هیچ چیز بیشتر از کابینت‌‌های سفید نمی‌تواند آشپزخانه شما را دلباز و در عین حال ساده اما شیک کند.

 

رنگ سال 2016-3

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۱۶ آبان ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.