با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

روانشناسی رنگ‌ها در اتاق خواب

اگر دیوارها می‌توانستند صحبت کنند، می‌توانستند شخصیتتان را حدس بزنند. در این مقاله قصد داریم شما را با روانشناسی رنگ‌ها در اتاق خواب آشنا کنیم:

 

 

اتاق خواب زرد

زرد

شما ساعت ۱۰ صبح را وسط روز می‌دانید و از کودکی به کوک کردن ساعت برای بیدار شدن نیاز ندارید. واقعا نمی‌دانید که چرا بعضی‌ها تماشای طلوع آفتاب را از دست می‌دهند. بیشتر کارهای خود را در ساعات اولیه‌ی روز انجام می‌دهید.

 

 

 

اتاق خواب سفید

سفید

اگر غول چراغ جادو، ۳ آرزویتان را برآورده کند، یکی از آنها داشتن یک شب خواب آرام است. اتاق خوابتان یک محل فرار از دغدغه‌های ذهنی و کاری بعد از یک روز طولانی است. از اینکه دیوارهای اتاقتان خالی باشد احساس خوبی به شما دست می‌دهد و به شما کمک می‌کنند که ذهنتان را خالی کنید. اضافه کردن کمی رنگ ممکن است جالب باشد اما نه به مقدار زیاد.

 

 

 

اتاق خواب آبی دریایی

آبی دریایی

شما در مورد همه چیز ایده و نظری دارید و از اینکه همه نظرتان را بدانند خجالت نمی‌کشید. تمایل زیادی به خوردن قهوه تلخ بدون شیر و خامه و شکر دارید. شما مردم را از مجموعه کتاب‌هایشان قضاوت می‌کنید. اگرچه این ارزیابی ممکن است جسورانه به نظر برسد اما نشانه بصیرت شماست.

 

 

 

اتاق خواب بژ

بژ

بژ ریشه صورتی دارد و نشانه اصالت و شیک بودن است. این رنگ به صورت ناخودآگاه احترام سایرین را برمی‌انگیزاند.

 

 

 

اتاق خواب طوسی

طوسی

شما پذیرای ایده‌های جدید هستید و از آنها استقبال می‌کنید. اما ابتدا باید آنها را به صورت عملی ببینید. این به معنی این نیست که ترسو هستید، فقط می‌خواهید ثابت کنید که قبل از انجام، شدنی است.

 

 

 

اتاق خواب آبی

آبی

هنگامی که زمان انتخاب رنگ برای اتاق خوابتان می‌رسد اتخاب آن بیشتر از ۵ ثانیه طول نخواهد کشید، رنگی را انتخاب خواهید کرد که همیشه عاشق آن هستید: آبی! شما درباره آنچه که دوست دارید صادق هستید و خودتان و انتخاب دکوراسیون خود را خیلی جدی و سخت نمی‌گیرید.

 

 

 

اتاق خواب قهوه ای

قهوه‌ای

شما در صدد خاص شدن از مجموعه کتاب‌هایتان و استفاده از نسخه‌های دیجیتالی آن‌ها هستید. از زمان کودکی در محیطی که در آن کتاب زیاد یافت می‌شد، رشد کرده‌اید. در اتاق خوابتان به تحقق رویاهایتان و مطالعه آن‌ها می‌پردازید.

 

 

 

اتاق خواب سبز

سبز

شما تشکر کردن از کسی را فراموش نمی‌کنید. مجموعه بسیار زیبا از دستمال گردن دارید. کسی هستید که دوستانتان به شما اعتماد دارند به نصیحت‌هایتان گوش می‌دهند. اما هرگز خسته کننده نیستید. اتاق خوابتان استفاده پیچیده از رنگ‌ها را نشان می‌دهد.

 

 

 

اتاق خواب صورتی

رنگ صورتی

اگر به لحاظ اجتماعی قابل قبول بود، شما با خوشحالی از اتاق خواب خود برای سرگرمی استفاده می‌کردید. شما یک فرد اجتماعی هستید که دوست دارید لحظات خوبی بیرون از خانه داشته باشید. دیوارهای به رنگ آب نبات شما را به یاد دوران نوجوانیتان می‌اندازد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۷ مهر ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.