با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

روغن بچه برای براق کردن کیف و کفش چرمی

همه ما می‌دانیم که روغن بچه پوست کودکان را نرم نگه می‌دارد. اما آیا می‌دانستید که علاوه بر این می‌تواند محصولات چرمیتان را در بهترین وضعیت قرار دهد؟ و آیا میدانستید روغن بچه برای براق کردن کیف و کفش چرمی بسیار مناسب می‌باشد؟ بنابراین اگر مقداری روغن بچه دارید که اضافه است، پول خود را برای تمیزکننده‌های گرانقیمت هدر ندهید. برای محصولات چرمیتان تنها چند قطره از این روغن جادویی کافیست تمیز و براق شوند.

 

روغن بچه برای براق کردن کیف و کفش چرمی

نکته‌هایی برای درخشش کفش‌های چرمی

براق و تمیز نگه داشتن کفش‌های چرمی یک چالش بزرگ است، مخصوصا اگر خاکی و کثیف شده باشد. خبر خوب این است که می‌توانید بدون صرف هزینه اضافه، کفش‌هایتان را مثل روز اول براق و نو کنید. به سادگی، چند قطره روغن بچه روی کفشتان بریزید و با یک دستمال به آرامی روغن را در سراسر کفش پخش کنید. از نتیجه کار شگفت‌زده خواهید شد!

 

نکته‌هایی برای داشتن کیف زنانه براق

داشتن کیف براق نیز می‌تواند یک چالش بزرگ باشد، بخصوص اگر مادری هستید که مدام در حال رفت و آمد است. یک کار وجود دارد که می‌توانید انجام دهید تا کیفتان بهترین ظاهر ممکن را داشته باشد. چند قطره از روغن بچه را روی یک تکه پارچه نرم بریزید و آن را روی کیفتان بکشید. این ارزانتر از خریدن پاک کننده‌های گرانقیمت است. همچنین از این طریق می‌توانید پولتان را برای خریدهای کودکتان پس‌انداز کنید.

 

ترفندهای تمیزکردن دیگر لوازم جانبی چرمی

علاوه بر کمک کردن به درخشش کفش چرم و کیف زنانه، روغن بچه همچنین می‌تواند دیگر لوازم چرمی جانبی را براق و زیبا کند. اگر دستنبند چرمی و یا کمربند چرمی دارید می‌توانید از روغن بچه برای تمیز و براق نگه داشتن آن‌ها استفاده کنید. فقط حواستان باشد که این اقلام کوچکترند و به مقدار کمتری روغن بچه نیاز دارند. می توانید از همان روش براق کردن کفش و کیف برای این اقلام نیز استفاده کنید. فقط بخاطر اینکه مادر شده‌اید به معنی این نیست که نمی‌توانید به خودتان برسید.

[تعداد: 14    میانگین: 2.1/5]
تاریخ: ۵ شهریور ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.