با پزشکان

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

ساخت فیلمی درباره فاجعه منا در ایران

فاجعه منا
به زودی ساخت فیلمی درباره فاجعه منا در ایران آغاز می‌شود که کارگردان و تهیه کننده آن مریم ابراهیم‌وند است. در این فیلم قرار است تصاویری از فاجعه دردناک منا پخش شود. ابراهیم وند پیش از این تهیه‌کنندگی فیلم پانسیون دختران را نیز در کارنامه دارد.
مریم ابراهیم‌وند، تهیه کننده و کارگردان “سادات خانوم”  در خصوص این فیلم گفت فعلا در حال تدارک آغاز پیش تولید فیلم هستیم که قرار است برای شبکه نمایش خانگی ساخته شود. وی در ادامه گفت ابتدا فیلم‌نامه این فیلم توسط ابراهیم نعمتیان نوشته شده بود اما وقوع این حادثه غمناک که چند روز پیش در مکه روی داد ما را بر آن داشت تا تغییری در روایت این قصه و فیلمنامه ایجاد کنیم.

مریم ابراهیم وند
این فیلم درباره زندگی زنی به نام سادات خانوم است که پدر و مادر او در حادثه سرزمین منا کشته می‌شوند و این اتفاق باعث اتفاقاتی در آینده این زن می‌شود.
لیست عوامل این فیلم هنوز اعلام نشده است و به گفته مریم ابراهیم وند به زودی لیست کامل عوامل فیلم “سادات خانوم” اعلام می‌شود.
مریم ابراهیم وند در ادامه افزود: قرار است با هماهنگی نهاد ریاست جمهوری و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تمهیداتی فراهم شود تا به هنگام ورود زائران و پیکر درگذشتگان به کشور، گروه در فرودگاه مستقر شود و با فیلمبرداری و ضبط تصاویری از ورود این عزیزان در بخش‌هایی از فیلم از این تصاویر استفاده شود.

 

واکنش رهبر انقلاب به فاجعه منا
آمار قربانیان ایرانی منا به تفکیک استان‌ها

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۸ مهر ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.