با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

عماد طالب‌زاده در موزه صلح تهران

عماد طالب‌زاده در موزه صلح تهران

چندی پیش خبری راجع به حضور امیر تتلو در موزه صلح تهران منتشر کردیم. این بار نیز خبری مبنی بر حضور عماد طالب‌زاده در موزه صلح تهران داریم.

عماد طالب‌زاده خواننده جوان و نام‌آشنای موسیقی پاپ کشورمان، چندی پیش از موزه صلح تهران دیدن کرد. جانبازان عزیز کشورمان که از او برای حضور در این موزه دعوت به عمل آوردند، در پایان لوح تقدیری به وی اهداء کردند. در این دیدار مدیر موزه صلح تهران حاج محمدرضا تقی‌پور که از جانبازان جنگ تحمیلی هستند، از عماد طالب‌زاده تقدیر کرد و از طالب‌زاده به عنوان داوطلب موزه صلح تهران و یکی از اعضای خانواده موزه یاد کرد. او همچنین از قطعه «شهید زنده» را که عماد طالب‌زاده آهنگساز و خواننده آن بود، به عنوان روایتی از قربانیان جنگ بیان کرد و در این رابطه اظهار داشت: “این قطعه اولین کاری بود که از ایشان شنیدم و برای من که سی‌وسه سال روی ویلچر نشسته‌ام، حس خوبی را به وجود آورد که شاید برای کسی که در جنگ حضور نداشته، به وجود نیاورده باشد، اما از لحاظ موسیقی و کلام بسیار شنیدنی بود و امیدوارم بخشی از آثار ایشان به بحث صلح و دوستی اختصاص پیدا کند.»

عماد طالب‌زاده در موزه صلح

در ادامه این بازدید عماد طالب‌زاده ضمن اظهار خرسندی از حضورش در بین جانبازان و در موزه صلح تهران این طور بیان کرد: “شخصاً نزدیک به هفتاد درصد از اتفاقاتی را که در موزه مطرح شد با توضیحات کمتر می‌دانستم چون هیچ کجا به‌صورت جامع توضیح داده نشده بود. خیلی خوشحال هستم از اینکه به آهنگ «شهید زنده» اتهام ریاکاری و چاپلوسی زده نشد و جانبازی که برای خودش این اتفاق افتاده و اکنون روی ویلچر است اینکار را شنیده و می‌گوید با تمام وجود حس و لمس کرده‌‌ام و بیشتر از بیست گیگ اینترنت مصرف کردم‌ و این قطعه را از طریق ایمیل، تلگرام و دیگر صفحات مجازی برای دوستانم فرستادم. این کار سفارشی خوانده نشد و به‌صورت کاملاً دلی بود و اگر حتماً دلم دوباره یک جای دیگر یک اتفاق دیگر برایش بیافتد حتماً این کار را خواهم کرد.»

عماد طالب‌زاده در موزه صلح تهران 2

در پایان این بازدید لوح تقدیر به عماد طالب‌زاده اهداء گردید و با جانبازان شیمیایی عکس یادگاری گرفت. همچنین  جمعی از هواداران طالب‌زاده نیز به گرفتن عکس یادگاری با وی اقدام کردند. لازم به ذکر است که «کامبیز طاهری» که مدیر برنامه‌های عماد طالب‌زاده است نیز در موزه صلح عماد طالب‌زاده را همراهی کرد. عماد طالب‌زاده خواننده پاپ کشورمان قطعه «شهید زنده» را که موضوعش در رابطه با قربانیان جنگ است، در روز بزرگداشت جهانی صلح (سی ویکم شهریور ماه) منتشر کرد که با استقبال زیادی رو به رو شد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۴ آبان ۱۳۹۴

دیدگاه‌های شما

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

اطلاع از
avatar

wpDiscuz
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.