با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

فروش گیشه سینمای ایران در هفته دوم آبان

جدیدترین آمار فروش و وضعیت نمایش فیلم‌های سینماهای کشور از سوی پخش‌کنندگان اعلام شد. در این مطلب نگاهی به فروش گیشه سینمای ایران در هفته دوم آبان ماه داریم.
شاهزاده روم
تنها فیلم انیمیشن در حال اکران سینما «شاهزاد‌ی روم» نام دارد که در ۲ روز اول نمایش خود در ۱۰ سینمای تهران ۲۱ میلیون فروش داسته است. این انیمیشن نوشته و ساخته هادی محمدیان است و غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری درباره این انیمیشن می‌گوید: ” انیمیشن «شاهزاده روم» در حال حاضر تنها در ۱۰ سالن تهران اکران شده است،‌ اما با توجه به درخواست‌های متعدد از سوی سینماهای شهرستان و استقبال مردم از این فیلم، اکران سراسری آن از شنبه (۱۶ آبان‌ ماه) آغاز خواهد شد.”

 

4شنبه 19 اردیبهشت
بر طبق گفته‌های امیر قطبی مدیر پخش فیلمیران فیلم «چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت» ساخته‌ی وحید جلیلوند تا شب گذشته (پنجشنبه ۱۴ آبان) پس از ۹ روز اکران، ۱۸۵ میلیون تومان فروش داشته که ۱۶۵ میلیون تومان آن مربوط به تهران است. به گفته‌ی وی تنها سه روز از آغاز اکران این فیلم در شهرستان‌های دیگر می‌گذرد و در این مدت ۲۰ میلیون تومان فروش داشته است. فیلم «چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت» از ۵ آبان در تهران اکران شده و تا به امروز در ۱۸ سینمای تهران و ۲۰ سینمای شهرهای دیگر در حال نمایش است. در این فیلم بازیگرانی چون نیکی کریمی، امیر آقایی، شاهرخ فروتنیان و برزو ارجمند به ایفای نقش می‌پردازند.

 

پدر آن دیگریعلی شعبانی مدیر پخش باران فیلم از فروش فیلم «پدر آن دیگری» سخن گفت و این طور عنوان کرد: “این فیلم با در اختیار داشتن ۲۴ سینما در تهران، تا شب گذشته (۱۴ آبان‌ماه) ۱۳۰ میلیون تومان فروش داشته است” پخش این فیلم از دیروز نیز در شهرستان‌های دیگر آغاز شده است. این فیلم که ساخته یدالله صمدی است، بازیگرانی چون حسین یاری، هنگامه قاضیانی، فریده سپاه منصور، مریم سعادت، شمسی فضل‌اللهی، اکبر عبدی و جمشید مشایخی نقش بازی می کنند.

 

عاشق‌ها ایستاده می‌میرندمحسن صادقی نیز که مدیر پخش جبرئیل فیلم است و پخش فیلم «عاشق‌ها ایستاده می‌میرند» را بر عهده دارد در گفتگویی گفت: “این فیلم در مدت اکران خود با در اختیار داشتن ۱۰ سالن در تهران ۸۵ میلیون تومان فروش داشته است و اکران شهرستان‌های این فیلم به تازگی با نمایش این فیلم در مشهد و رشت آغاز شده است.” گفتنی است که فیلم «عاشق‌ها ایستاده می‌میرند» دومین ساخته شهرام مسلخی است که سروش صحت، پوریا پورسرخ و لعیا زنگنه  از بازیگران اصلی آن هستند.

 

360 درجه«۳۶۰ درجه» نیز یکی دیگر از فیلم‌هایی است که در فضای مجازی سر و صدای زیادی به پا کرده است. پدر و پسر، فرامرز قریبیان و سام قریبیان به ترتیب تهیه‌کنندگی و کارگردانی این فیلم را بر عهده داشتند. «۳۶۰ درجه» از ۸ آبان در سینماهای تهران به نمایش در آمده است که تا کنون فروشی ۴۱۰ میلیون تومانی داشته و حبیب اسماعیلی مدیر شرکت پخش فیلمسازان مولود در این باره می‌گوید: “اکران این فیلم حدود یک هفته پیش در شهرهای دیگر هم آغاز شده است و در حال حاضر در ۱۵ سینمای شهرستان‌ها نمایش داده می‌شود.” در این فیلم که ژانری معمایی دارد، میلاد کی‌مرام، امیر آقایی، ناصر آقایی، حبیب اسماعیلی، پریناز ایزدیار، میترا حجار، رضا رویگری، بهاره رهنما، حسین سلیمانی، سام قریبیان، احسان کرمی و بابک کریمی به نقش‌آفرینی می‌پردازند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تاریخ: ۲۰ آبان ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.