با پزشکان

دکتر محمد آذرفر

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسمی

دکتر امیر حسن محبوبی

فلوشیپ فوق تخصصی اورولوژی اطفال

قهر جاستین بیبر و ترک صحنه کنسرت

جاستین بیبر

در روزهای اخیر قهر جاستین بیبر و ترک صحنه کنسرت بسیار خبرساز شده است.

جاستین بیبر (Justin Bieber) خواننده پاپ کانادایی در کنسرت اخیر خود در اُسلو، اجرای زنده را بعد از خواندن تنها ۱ قطعه ترک کرد و دیگر به صحنه بازنگشت. خواننده محبوب و جوان که در ۱۳ سالگی مشهور شد و به پدیده پاپ جهانی تبدیل شد، اخیرا در مراسم ام‌تی‌وی اروپا که در میلان برگزار شد، برنده ۵ جایزه از جمله بهترین و خوش‌پوش‌ترین خواننده مرد شد. طرفداران جاستین بیبر منتظر انتشار آلبوم جدید او در ماه آینده باشند. این آلبوم اولین اثر استودیویی او در طی ۳سال گذشته است. جاستین در طی این ۳ سال حواشی کمی در زندگی خصوصی و خانودگی‌اش نداشت. او اتفاقات زیادی را در این ۳ سال تجربه کرد.

 

جاستین بیبر این خواننده جوان وقتی بر روی صحنه حاضر شد، در کمال ناباوری حضار بعد از اینکه یک قطعه از کارهایش را اجرا کرد سالن را ترک کرده و اجرا را لغو کرد! قضیه از این قرار است که هنگامی که او قصد خشک کردن آبی که روی استیج ریخته بود را داشت،  هوادارانش بیش از اندازه به او اظهار محبت داشتند و این کار او را ناراحت کرده است و باعث شد که قهر کرده و صحنه را ترک کند! از این اتفاق ویدئویی در سایت روزنامه نروژی «وی جی» انتشار پیدا کرده است که در آن بیبر که قصد خشک کردن استیج با پارچه‌ را داشت خطاب به هوادارانش که «بلیبرز» نام دارند و در حال تلاش برای گرفتن دست و پای جاستین هستند می‌گوید “بچه‌ها گوش کنید، گوش کنید… مگه صدامو نمی‌شنوید؟! …” و بعد دلخور می‌شود و با گفتن “دیگه برام کافیه، بقیه کنسرت را اجرا نمی‌کنم” استیج را ترک می‌کند!
او بعد از این اتفاق پستی را در اینستاگرامش منتشر می‌کند و در آن ضمن عذرخواهی از هوادارانش اینگونه عنوان می‌کند:
“متاسفانه هفته‌ی سختی را سپری می‌کردم، روزهای طولانی، بدون خواب درحالیکه مجبور بودم ساعت‌ها بیدار بمانم و برای هوادارانم و دوربین‌ها آماده باشم، به هیچ وجه قصد بی‌ادبی نداشتم اما وقتی دیدم کسانی که در ردیف اول هستند، حرفم را گوش نمی‌کنند تصمیم گرفتم کنسرت را پایان دهم…. خوشبختانه مردم من را می‌شناسند و آنچه پشت سر گذاشته‌ام را می‌دانند، من خیلی خوب از پس ردیف کردن اوضاع بر نمی‌آیم اما من یک انسانم و دارم تلاش می‌کنم بهتر باشم و واکنش‌های بهتری نشان دهم.»
 کنسرت جاستین بیبر اسلو 1
گفته می‌شود در نیمه همان شب جت خصوصی بیبر وقتی هوادارانش در بهت به سر می‌بردند و برخی هم از این اتفاق اشک می‌ریختند اُسلو را ترک کرد. این اولین بار نیست که جاستین بیبر صحنه را ترک می‌کند و فرار را بر قرار ترجیح می‌دهد. او هفته پیش از این اجرا نیز ضمن گفتگویی که با یک ایستگاه رادیویی اسپانیایی داشت، ناگهان آنجا را به دلیل سؤالات متعدد مصاحبه‌کننده ترک کرد!
کنسرت جاستین بیبر اسلو 2
[تعداد: 2    میانگین: 4.5/5]
تاریخ: ۱۲ آبان ۱۳۹۴
داغترین مطالب

جهت عضویت در خبرنامه چیدنی لطفا نام و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.